Zamów Teraz swój Darmowy Ebook!

Sięgnij po swojego Ebooka a:


Nauczysz się uwalniać od natarczywych myśli i trudnych emocji.


Będziesz bardziej uważny i obecny we własnym życiu.


Uświadomisz sobie jak istotny jest kontakt z intuicją i inteligencją serca, by przestać błądzić we mgle życia.Zamów Ebook


ODDECH - BOSKIE TCHNIENIE ŻYCIA.

 

"Bądź świadomy swojego oddechu tak często, jak to możliwe, kiedy tylko pamiętasz.

Rób tak przez rok, a przejdziesz ogromną transformację.  I to całkiem za darmo".

- Eckhart Tolle

 

W eBooku znajdziesz dokładny i praktyczny przewodnik, który pomoże Ci opanować umiejętność świadomego oddechu i nawiązania kontaktu poprzez serce z Twoją osobistą intuicją i inteligencją serca. Poznasz w jaki sposób Twój umysł sprawia, że czujesz stres, przytłoczenie i wiele emocji.

Dowiesz się jak opanować natłok myśli w głowie i poczuć wewnętrzny spokój.

Dzięki eBookowi uświadomisz sobie w jaki sposób funkcjonujesz w swojej sferze mentalnej, emocjonalnej i energetycznej.

Poświęcisz sobie i własnemu życiu nieco więcej uwagi. Poprzez świadomy oddech.

Jeden taki oddech wykonany codziennie może dać Ci o wiele więcej, niż kilka kursów rozwoju osobistego i duchowego razem wziętych.

 

Świadomy oddech ma wielką moc. To moc życia jakim Jesteś.

Dzięki Ebookowi:

 • 1

  Poznasz świadomy oddech - skuteczny sposób na uspokojenie kłębiących się myśli i emocji,

 • 2

  Rozwiniesz kontakt ze swoim ciałem , co pomoże Ci zbudować uważność na to co czujesz wewnątrz siebie,

 • 3

  Uświadomisz sobie czym jest Twój stres i jak bardzo umysł prowadzi Cię ku lękom, niepewności, napięciu, wypaleniu oraz poczuciu deficytu czasu oraz pieniędzy,

 • 4

  Dowiesz się jak możesz przestać myśleć o przeszłości i skończyć z martwieniem się o przyszłość, wybierając uważny stan bycia w teraźniejszości,

 • 5

  Nauczysz się nawiązywać kontakt ze swoją intuicją i inteligencją serca, by podejmować najlepsze dla siebie życiowe wybory i decyzje.

O mnie

 

Wszystko co sam doświadczyłem, poznałem i zastosowałem, dziś wykorzystuję w pracy z drugim człowiekiem. Pomagam w radzeniu sobie ze stresem, opanowaniu emocji, nawiązaniu głębokiego kontaktu ze sobą i uczuciami, świadomym posługiwaniu się intuicją i inteligencją serca oraz uwolnieniu się od balastu przekonań, wzorców i życiowych przeżyć.

Osoby, z którymi pracuję, otwierają się na swoją osobistą wewnętrzną mądrość i rozwijają umiejętność słuchania samych siebie. Bycia własnym autorytetem i życiowym przewodnikiem. Zaczynają kierować się swoimi najważniejszymi wartościami i świadomością tego, kim są.

 

Życie wtedy staje się znacznie łatwiejsze, praca przynosi radość, spełnienie i finansową gratyfikację. Związki z ludźmi są głębsze, pełne uczuć i prawdy.

 

więcej informacji o mnie

Przekonaj się jak zmieniając siebie możesz zmienić Swoją Rzeczywistość!