fbpx
Osobiste Transformacje - Cel Życia
1098
page-template-default,page,page-id-1098,theme-bridge,bridge-core-2.1.9,op-plugin,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default


Osobiste Transformacje


 

 

 

„Serce wskazuje na najistotniejszy wymiar istnienia.  Jeśli nie utrzymujesz więzi z sercem, żyjesz tak, gdyby wymiar ów był nieobecny.

Tracisz z oczu właściwy cel życia na Ziemi niezależnie od tego, co na zewnątrz osiągasz.”

- Eckhart Tolle

 

 

 

Jeśli:

 

 • Czujesz się zmęczony ciągłym stresem i emocjami, które pozbawiają Cię energii i radości życia,

 • Masz poczucie pustki, wypalenia i zastanawiasz się dokąd zmierza Twoje życie,

 • Bezskutecznie poszukujesz zawodowego spełnienia,

 • Masz finansowe trudności i wydaje Ci się, że pieniądze od Ciebie odpływają,

 • W Twoich relacjach z ludźmi jest wiele konfliktów, napięć, a brakuje wsparcia oraz bliskości,

 • Dokucza Ci poczucie niskiej wartości, próbujesz dopasować się do innych i wątpisz, że masz jakieś szczególne zdolności i predyspozycje,

 

 

 

 

 

... choćby jedna z powyższych kwestii Ciebie dotyczy, ... to w tym momencie, jesteś bliżej rozwiązania niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

Poznaj Program Osobistej Transformacji

 

 

 

W czym pomoże Ci Program?

 

 • 1

   

  Będziesz robił to co kochasz, to co daje Ci wewnętrzne poczucie satysfakcji i spełnienia, wykorzystując swoje wrodzone talenty,

 • 2

  Zyskasz świadomość jaką masz unikatową wartość i w jaki sposób możesz dzielić się tym z innymi ludźmi poprzez to co tworzysz i oferujesz,

 • 3

  Stworzysz związek oparty na wzajemnym wspieraniu się w realizacji kluczowych życiowych wartości,

 • 4

  Zbudujesz prostą drogę do wewnętrznego bogactwa i finansowego dostatku,

 • 5

  Nauczysz się słuchać samego siebie, podejmować decyzje i działać z poziomu swojego serca,

 • 6

  Zaczniesz tworzyć relacje z ludźmi oparte na zaufaniu i równowadze w dawaniu i przyjmowaniu.

 

Umów się na pierwszą sesję !

 

 

 

 

Program Osobistej Transformacji obejmuje:

 

 • Konsultację otwierającą, podczas której porozmawiamy o Twojej sytuacji, wyzwaniach, celach i kierunkach działania,
 • Robocze sesje trwające od 60 do 120 minut według ustalonego wspólnie planu,
 • Praktyczne narzędzia i zadania do samodzielnej pracy.

Sesje są odbywają się w postaci spotkań osobistych w Warszawie lub poprzez Skype.

 

 

Umów się na pierwszą sesję!

 

Czy Program Osobistej Transformacji jest dla Ciebie?

 • Czy chcesz czuć spełnienie w życiu robiąc to co kochasz?
 • Czy chcesz stworzyć relację partnerską opartą na wzajemnym zaufaniu i realizacji życiowych marzeń?
 • Czy zależy Ci, by działać z poziomu serca i podejmować najlepsze dla siebie decyzje osobiste i zawodowe?
 • Czy chcesz nauczyć się wykorzystywać swoje naturalne predyspozycje, by każde działanie prowadziło Cię do wyznaczonego celu?
 • Czy chcesz mieć świadomość sensu życiowych wyzwań i rozwiązywać je czerpiąc siłę i mądrość ze swoich doświadczeń?
 • Czy chcesz pożegnać stres i presję uruchamiając olbrzymie pokłady wewnętrznej energii i motywacji do działania?

 

Jeżeli choć raz udzieliłeś odpowiedziałeś TAK, to jesteś w odpowiednim miejscu!

 

 

 

 

Umów się na pierwszą sesję !

Testymoniale osób, z którymi pracowałem

Moim problemem było to, iż nie potrafiłam powiedzieć „nie”. Starałam się wszystkim pomagać, oprócz sobie. Siebie stawiałam zawsze na bocznym torze, wmawiając sobie, że jeszcze mam czas, że nic nie potrzebuję a tak na prawdę ten czas uciekał mi między palcami. Zajęta problemami innych zapomniałam, że ja też mam życie, jakieś plany i marzenia.

Zaczęłam inaczej postrzegać moje życie. Nauczyłam się stawiać granice. Uświadomiłam sobie co tak na prawdę liczy się dla mnie w moim życiu. Zrozumiałam, że mnie też coś się należy od życia, nie mogę żyć ciągle dla innych. Określiłam swoje cele i zrozumiałam jedną ważną rzecz nie przeżyje życia za moje dzieci, muszę pozwolić im upaść nawet kilka razy, bo wtedy to będzie dla nich dobra lekcja życia.

Robert jest osobą posiadającą dużą wiedzę i mądrość. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Dzielił się swoja wiedzą. Potrafi zmobilizować do działania. Pokazał mi, gdzie tkwi mój problem i jak sobie z tym poradzić.

Katarzyna Trzcińska, UK

Dzięki pracy z Robertem i analizie mojej ścieżki życiowej „przejrzałem na oczy”. Wielokrotne zadawanie sobie pytań co chce w życiu robić, w czym jestem dobry, co sprawia mi przyjemność nie do końca przynosiło satysfakcjonujące odpowiedzi. Dopiero praca z Robertem przyniosła efekt!

Dziś wiem co mam robić, w którym kierunku spoglądać i jakie są moje mocne strony, które powinienem rozwijać. Wiem jak „rozmawiać ze sobą”, jakie pytania zadawać, aby uzyskać odpowiednie odpowiedzi a w ślad za nimi efekty.

Jeśli więc szukasz celu w życiu (prywatnym lub zawodowym), jesteś na zakręcie i nie wiesz, gdzie dalej podążać musisz koniecznie skorzystać z pomocy Roberta!

Patryk Wójcik, Dyrektor, Warszawa

Chciałam ci bardzo podziękować za współpracę. Dałeś mi klucze do całkiem innego wymiaru ...otworzyłam te drzwi - jest niesamowicie. Pracuję wciąż nad sobą, współpracuję z podświadomością.
Wiem, że jeszcze wiele pracy przede mną, ale zrozumiałam, że żyję tu i teraz. Ale najważniejsze, że żyję świadomie! Praktykuję codziennie medytacje - czuję, że jestem! Jakbym obudziła się z letargu.
Wiem, że podświadomość stawia nam ludzi nie bez powodu na ścieżce. Dziękuję, że na tej drodze spotkałam Ciebie.
To był najbardziej twórczy czas i jest nadal. Robisz niesamowite rzeczy. Nie przestawaj, bo jesteś w tym naprawdę dobry.

Ania Peksa, Niemcy

Poszukiwałem celu w życiu, mimo wielu zainteresowań nie mogłem znaleźć „ tego czegoś”
Poznałem schemat na podstawie którego zbudowałem system wartości , kierując się we właściwym kierunku. „Dryfowałem, teraz mam mapę i kompas, by dopłynąć do właściwego portu”
Robert to wspaniały człowiek, pełen charyzmy. Dzięki Robertowi i wiedzy jaką mi przekazał dowiedziałem się wiele o sobie. Teraz już wiem jaki mam obrać azymut. Jestem pełen kreatywnych pomysłów, które pomogą mi osiągnąć cel. Patrzę inaczej na otaczające mnie życie. Czas z Robertem, to najlepiej zainwestowany czas.

Emil Fligiel, Właściciel firmy, Belgia

Zanim podjąłem decyzję o rozpoczęciu pracy z Robertem zastanawiałem się, jaki mam w życiu cel? Jaka jest moja życiowa misja? Po co ja tu jestem? Dlaczego obecna praca przestała mnie cieszyć?
Robert zaoferował pomoc w odnalezieniu odpowiedzi na te pytania i postanowiłem rozpocząć z nim współpracę.
Dzięki niej spojrzałem zupełnie inaczej na moje życie. Na to co robię, jakie podejmuje decyzje. Nie wiem czy kiedykolwiek sam wpadłbym na to czym mogę się dzielić z innymi. Co więcej, teraz wiem co powinienem robić żeby moje hobby stało się moja pracą.

Krzysztof Nyrek, Kierownik, Wrocław

Jak nadać życiu nowy kierunek, realizując swoje najważniejsze wartości i wykorzystując swoje moce? Co jest celem mojego życia i jak go osiągnąć? Jaką wartość mogę dać innym ludziom? Odpowiedzi na te pytania stanowiły rezultat mojej pracy z Robertem, dzięki której świadomie kształtuję własną drogę życiową, czerpiąc siłę ze swoich doświadczeń i ciesząc się każdym dniem.

Anna Świderska, Warszawa