O Mnie - Cel Życia
114
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-114,op-plugin,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Robert Trzebiński

Coach, trener, przedsiębiorca, doradca biznesowy

Ponad 20 lat pracy w korporacjach dało mi doświadczenie w pracy z dużymi projektami i zespołami ludzi. Specjalizowałem się w marketingu produktowym, prowadziłem projekty z zakresu logistyki, zarządzania produktami, komunikacji, strategii marketingowej, sprzedaży i obsługi klienta. Od ponad 15 lat prowadzę szkolenia dla sprzedawców z zakresu produktów, technik sprzedaży i komunikacji z klientami.

Pracowałem min. dla takich marek jak Kodak, Philips, Orange, T-Mobile. Ukończyłem Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadam dyplom Project Management PMP University of Washington oraz jestem certyfikowanym trenerem Structogram® IBSA Institut für Biostruktur-Analysen w Szwajcarii.

W swojej pracę z ludźmi prowadzę ich w taki sposób, by kierowali się swoim osobistym systemem wartości i realizowali cele w sferze kariery zawodowej, finansów, rozwoju osobistego czy rodziny. Uważam, że każdy człowiek ma wrodzone talenty, które może wykorzystywać tak, by dawać wartość wielu ludziom i doświadczać osobistego bogactwa i spełnienia.

 

Praca z ludźmi jest moją motywacją do dalszego pogłębiania wiedzy, czerpania nowych inspiracji i narzędzi. W tym co robię realizuję swoją myśl przewodnią: „Prawdziwym mistrzem nie jest ten, który ma wielu wyznawców, ale ten, który wychował wielu mistrzów”

Moi mentorzy to Anthony Robbins, Les Brown, Dan Millman, Dave Blanchard, Gregg Braden, Andy Harrington, Blair Singer, T. Harv Eker, Alex Mandossian.