O Mnie - Cel Życia
114
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-114,op-plugin,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Cześć,

 

 

Nazywam się Robert Trzebiński.

 

 

Długo szukałem swojej drogi. Tego, co pomogłoby mi znaleźć odpowiedzi na ważne życiowe pytania i poczuć radość oraz spełnienie. Wiele lat spędziłem w dużych organizacjach, gdzie zajmowałem się marketingiem, prowadziłem projekty, szkolenia, zarządzałem ludźmi. Sporo się nauczyłem i rozwinąłem swoje kompetencje. W pewnym momencie życie pokierowało mnie w stronę, którą słabo znałem – do własnego wnętrza.

 

Rozpocząłem podróż do poznawania samego siebie i rozwoju mojej świadomości. Choć to wyprawa pełna wyzwań, choć było momentami bardzo trudno, poznałem w jej trakcie odpowiedzi, których szukałem.

 

 

Wszystko czego sam doświadczyłem, co poznałem i zastosowałem, dziś wykorzystuję w pracy z drugim człowiekiem. Pomagam w radzeniu sobie ze stresem, opanowaniu emocji, nawiązaniu głębokiego kontaktu ze sobą i uczuciami, świadomym posługiwaniu się intuicją i inteligencją serca oraz uwolnieniu się od balastu przekonań, wzorców i życiowych przeżyć.

 

Osoby, z którymi pracuję, otwierają się na swoją osobistą wewnętrzną mądrość i rozwijają umiejętność słuchania samych siebie. Bycia własnym autorytetem i życiowym przewodnikiem. Zaczynają kierować się swoimi najważniejszymi wartościami i świadomością tego, kim są.

 

Życie wtedy staje się znacznie łatwiejsze, praca przynosi radość, spełnienie i finansową gratyfikację. Związki z ludźmi są głębsze, pełne uczuć i prawdy.

 

 

Rozwój własnej świadomości to podróż, która się nie kończy. To ciekawe życie.