fbpx
Sięgnij po Spokój - Cel Życia
1831
page-template-default,page,page-id-1831,theme-bridge,bridge-core-2.1.9,op-plugin,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default


Sięgnij po SpokójPoczuj Moc Serca i uwolnij się od stresu


Warsztaty poznawczo - rozwojowe


 

Są w życiu momenty, okresy, kiedy wydaje się, że ono nas przerasta. Pojawia się duży i długotrwały stres, psychiczne i fizyczne zmęczenie, trudności ze snem, dużo emocji. To rzutuje niepowodzeniami w sferze osobistej, uczuciowej, zawodowej czy finansowej. Wydaje się, że musimy zmagać się z trudnościami, tak zwanymi przeciwnościami losu.

Może jest jakiś sposób na Spokój, który tam we wnętrzu może ugasić chaos, ogień lub ciemność emocji?

Poznaj program warsztatu "Sięgnij po Spokój"

Każdy z nas ma jednak możliwość pójścia pod prąd temu, co generuje w nas stan stresu, natarczywym myślom i trudnym do opanowania emocjom. Tym rozwiązaniem jest sięgnięcie po wewnętrzny spokój, poprzez który odkrywamy nową jakość życia we wszystkich jego kluczowych aspektach – związku i rodziny, pracy, zdrowia oraz finansów.

Podczas warsztatu nie tylko posiądziesz umiejętność uwalniania się od stresu, ale przede poznasz niezwykłe zdolności swojego serca, przećwiczysz koherencję (synchronizację) pracy serca i mózgu i nauczysz się praktycznie korzystać z ogromnych zasobów, jakimi dysponujesz.

Jeśli interesuje Cię tematyka warsztatów - skontaktuj się z nami:

 

Co da Ci udział w warsztacie:

 • Nauczysz się skutecznie uwalniać się od stresu, nawet już w ciągu 5 minut.

 • Dowiesz się jak zadbać o wysoki poziom własnej życiowej energii i witalności.

 • Odkryjesz praktyczne możliwości intuicji, by podejmować najbardziej właściwe osobiste decyzje.

 • Poznasz bogaty potencjał swojego serca i nauczysz się wykorzystywać go w konkretnych życiowych sytuacjach.

 • Zrelaksujesz się w pięknym otoczeniu i towarzystwie ciekawych ludzi.

Zapoznaj się z szczegółowym opisem i programem Warsztatu tutaj:

Cena Warsztatu : 1097 zł

W cenie otrzymujesz:

 • 45-minutową indywidualną konsultację o wartości 250 zł dla każdego z Uczestników,
  do wykorzystania w terminie miesiąca od zakończenia warsztatu (spotkanie bezpośrednie
  lub Skype)

 • Ebook ”Oddech – Boskie tchnienie Życia” w postaci drukowanej.

 • Nocleg w Etno Chata, w pokoju 2-osobowym, wyżywienie: dwa śniadania, dwa obiady i jedną kolację, według zgłoszenia.

Co jeszcze otrzymasz w ramach programu warsztatu:

 • Inspirującą wiedzę i praktyczne rozwiązania o skuteczności potwierdzonej badaniami naukowymi prowadzonymi od ponad 20 lat przez Instytut Heart Math® z Kalifornii.

 • Szerszą perspektywę spojrzenia na swój stres dzięki udziałowi w unikatowej grze rozwojowo – poznawczej „Lustro Alicji”.

 • Dostęp do zamkniętej grupy uczestników programów „Sięgnij po Spokój” i inspirujących oraz praktycznych materiałów związanych z rozwojem i świadomym życiem.

 • Udział w 3 webinarach po zakończeniu warsztatu, by praktykować i skutecznie wykorzystywać narzędzia poznane na warsztatach w rzeczywistości dnia codziennego.

Jak zapisać się na Warsztat:

1.   Jeśli interesuje Cię tematyka warsztatu skontaktuj się z nami. Termin i miejsce warsztatu zostanie podane po zebraniu grupy zainteresowanych uczestników.

Ten warsztat jest w szczególności dla:

 • Ludzi, którzy rozwijają się wewnętrznie i podnoszą samoświadomość.
 • Osób ciekawych siebie, głębi własnych możliwości i praktycznego sposobu wykorzystania tego w codziennym życiu.
 • Zainteresowanych skutecznym radzeniem sobie ze stresem i emocjami.
 • Wszystkich, którzy chcą - mieć dużo energii, witalności, podnieść skuteczność działania i obudzić własną kreatywność.

Prowadzący Warsztat:

Szymon Szałapski

Autor gier rozwojowych i scenariuszy eventowych. Autorskie narzędzia wykorzystuje w diagnostyce kompetencji w procesach rekrutacji i rozwoju zespołów, jak również w rekreacyjnych rozwiązaniach eventowych. Wieloletni pilot wycieczek, organizator wyjazdów i wypraw po świecie. Współtwórca pierwszego w Polsce warsztatu dla osób odczuwających lęk przed lataniem samolotem – „Pokochaj Latanie” powstałego przy współpracy z firmą Eurolot. Interwent kryzysowy i coach Polskiego Towarzystwa Pierwszej Pomocy Emocjonalnej.

Robert Trzebiński

Wieloletni trener i konsultant. Prowadził szereg szkoleń, warsztatów i sesji indywidualnych. Stosuje autorskie narzędzia i metody pracy w obszarach radzenia sobie ze stresem, emocjami, transformacją przekonań i nawyków. Uczy świadomie posługiwać się intuicją i inteligencją serca. Wykorzystuje naukowo potwierdzone rozwiązania Instytutu Heart Math ®. Swoje życie dedykuje zmianie świadomości oraz poprawie jakości życia ludzi, z którymi pracuje.