fbpx
Bądź świadomym architektem swojej rzeczywistości. - Cel Życia
1155
post-template-default,single,single-post,postid-1155,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Bądź świadomym architektem swojej rzeczywistości.

 

Czasem być może zastanawiasz się jak to się dzieje, kiedy doświadczasz różnych wydarzeń, często mających dla Ciebie negatywny skutek. Zwłaszcza kiedy towarzyszą im silne emocje.

Być może, jak wiele osób, masz poczucie, że życiu trzeba stawić czoła. Coś sobie wywalczyć. Pokonać przeciwności losu. Wykazać się wewnętrzną siłą. Poradzić sobie z trudnościami. Udowodnić coś innym – krytykom, niedowiarkom.

Z kim walczysz? Kogo i co chcesz pokonać? Komu i co udowodnić?

Skąd się biorą te wszystkie sytuacje, które często niespodziewanie stają Ci na drodze? Czy ktoś rzuca Ci kłody pod nogi, utrudnia życie? Stawia przeszkody, na które musisz reagować i je pokonywać?

Kto ustala reguły gry?

Być może zdziwisz się, ale tą osobą jesteś Ty sam. Możesz sobie znacznie utrudnić życie lub je ułatwić.

Jak to możliwe?

Każda Twoja myśl, emocja, intencja czy uczucie to energia o określonej częstotliwości. Na jej wibrację wpływa to co nosisz we własnym wnętrzu – Twoje przekonania, wzorce, wspomnienia i kilka innych czynników.

Czasem ta częstotliwość jest wysoka, czasem niska.

Kiedy działasz z wysokiego poziomu własnej energii, wpływa to budująco i pozytywnie na Twoje relacje z otoczeniem i rezultaty, wydarzenia jakich doświadczasz. Kontakty z ludźmi są pełne uprzejmości, ciepła, empatii. Masz wysoka odporność na frustrację, niecierpliwość, złość, lęk. Czujesz się pewnie, spokojnie, bezpiecznie oraz wierzysz w to co robisz.

Kiedy działasz z niskiego poziomu energii, co sam generujesz poprzez przekonania, myśli i emocje – oceniasz innych i sam jesteś oceniany, obwiniasz ich za swoje niepowodzenia, zamartwiasz się, masz poczucie braku bezpieczeństwa, niskiej wartości. Nie obchodzą Cię ludzie, ponieważ sam masz dużo problemów. Często ogarnia Cię złość, frustracja. Stajesz się niecierpliwy.

Sam decydujesz i masz całkowity wpływ na poziom swojej energii. Tylko Ty sam możesz w każdej chwili zmienić swój stan emocjonalny, a tym samym jakość swoich codziennych doświadczeń.

Możesz podnieść poziom własnej energii, którą odbierają wszyscy ludzie, jakich spotykasz.

 

Czy masz taką świadomość? Czy dbasz o swój poziom energii?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x