fbpx
Być może odbierasz intuicję częściej, niż jesteś tego świadomy. - Cel Życia
5334
post-template-default,single,single-post,postid-5334,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Być może odbierasz intuicję częściej, niż jesteś tego świadomy.

Intuicja „przemawia” do nas przez cały czas na wiele rozmaitych sposobów. Być może nawet nie wiesz, że korzystasz z intuicji lub kiedy z niej korzystasz. Nie jesteś tego w pełni świadomy. Możesz odpowiedzieć sobie na poniższe pytania, by sprawdzić kiedy intuicja może się odzywać i na ile jesteś gotów jej zaufać:

? Kiedy masz do podjęcia decyzję lub wybór do dokonania i ważysz wszystkie za i przeciw, czy cały czas czujesz jakąś niepewność? Co mogłoby sprawić, że pojawiłoby się u Ciebie więcej pewności?

? Czy Twój proces podejmowania decyzji zmienia się, kiedy uwzględniasz to co czujesz na jakimś ważnym decyzyjnym „rozstaju dróg”?

? Przypomnij sobie jakiś ważny moment, kiedy posłuchałeś swojej intuicji.

? Przypomnij sobie ważny moment, kiedy jej nie posłuchałeś.

? Czy bardziej ufasz poradom innych ludzi, czy swoim własnym odczuciom? Jeśli ktoś oferuje Ci poradę, która nie zgadza się z Twoim intuicyjnym przeczuciem – czemu zaufasz bardziej?

? Jeśli mógłbyś mieć pełny dostęp do swoich intuicyjnych zasobów, w jaki sposób wpłynęłoby to na poprawę jakości twojego życia?

Zapisz sobie odpowiedzi na te pytania.Jakie pojawiły się u Ciebie refleksje? Podziel się, jeśli możesz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x