fbpx
Cisza – stan, w którym słyszymy Siebie. - Cel Życia
6382
post-template-default,single,single-post,postid-6382,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Cisza – stan, w którym słyszymy Siebie.

Kiedy w procesie wewnętrznej transformacji dochodzimy do momentu, gdy potrafimy wyjść poza oddziaływanie umysłu, poza myśli, emocje, przeszłość i przyszłość, wtedy możemy cieszyć się ciszą. To stan wewnętrznego spokoju i skupienia, podczas którego jesteśmy wolni od wszelkich zakłóceń. Zwykle przebywamy w nim podczas głębszych medytacji, chwil odosobnienia.
Możemy wtedy usłyszeć każdą informację, wskazówkę, odpowiedź, płynące wprost z poziomu naszej istoty. Jasne stają się kolejne wybory, jakie mamy przed sobą, kierunek naszej życiowej drogi, czy temat, jakim mamy się zająć w procesie ewolucji świadomości.
Cisza daje nam wyjątkową sposobność poczucia i doświadczenia pełni tego, Kim Jesteśmy. Do tego właśnie zmierzamy, by nie tylko czasem poczuć, ale w pełni się z tym zintegrować w codzienności.
Czasem potrzebujemy ciszy, by ułożyła się w nas głęboka zmiana, jaką przeszliśmy. W ciszy stajemy się gotowi i otwarci, by zamanifestował się w naszym życiu nowy rozdział. W ciszy jesteśmy także w stanie w pełni usłyszeć i poczuć drugiego człowieka.
W ciszy dostrzegamy i głęboko rozumiemy mądrość każdego doświadczenia. W ciszy odbieramy i jesteśmy Świadomością.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x