fbpx
Co naprawdę znaczy „Słuchać serca”? - Cel Życia
5364
post-template-default,single,single-post,postid-5364,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Co naprawdę znaczy „Słuchać serca”?

„Słuchaj swojego serca” – takie słowa czasem pojawiają się w formie porady, kiedy ludzie będąc w jakiejś trudnej sytuacji pytają się innych: „co robić?” Zwykle to „podążanie za głosem serca” sprowadza się do kierowania się emocjami, pożądaniami lub pragnieniami, które my sami uznajemy dla siebie za dobre i właściwe. Nie ma to jednak nic wspólnego z wskazówkami płynącymi z serca. Są to impulsy pochodzące z umysłu.
Co więc naprawdę znaczy „słuchać serca?”
Nasze serce jest niezwykłym organem, który nie tylko utrzymuje nas przy życiu, lecz w istocie kieruje pracą całego organizmu. Serce jednak odgrywa w naszym życiu o wiele ważniejszą rolę. Jest ono generatorem pola elektromagnetycznego i energetycznego, otaczającego całe nasze ciało. Stanowi centrum naszego systemu energetycznego, które znajduje się pośrodku naszej klatki piersiowej.
Energetyczne serce jest także punktem dostępowym do inteligencji serca i mądrości płynącej z poziomów Wyższej Świadomości, która jest dla nas dostępna.
Słuchanie serca to umiejętność wewnętrznej synchronizacji, wyciszenia i połączenia się z inteligencją serca. Odbieramy w ten sposób ważne dla nas informacje lub wskazówki, które pokażą nam najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji, jakie nam na dany moment najbardziej służy. Ten kontakt może być bardzo interaktywny i dwustronny.
Słuchanie serca to umiejętność świadomego posługiwania się głęboką intuicją i postępowania dokładnie według jej podpowiedzi.
Nie istnieje lepszy doradca, mentor, czy życiowy przewodnik.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x