fbpx
Co pomaga, nam mężczyznom, być w zgodzie ze sobą. - Cel Życia
4727
post-template-default,single,single-post,postid-4727,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Co pomaga, nam mężczyznom, być w zgodzie ze sobą.

Być w zgodzie ze sobą, to podejmować decyzje i działania słuchając wyłącznie siebie, bez wpływu żadnych zewnętrznych czynników oraz osób, bez analiz co się bardziej opłaca, co się stanie w przyszłości, co powiedzą i pomyślą inni, bez zaspokajania żądzy, oczekiwań lub pragnień, bez podążania za emocjami. Robić i mówić to, co czujemy i z czym się w pełni identyfikujemy. Być w prawdzie.
My mężczyźni najczęściej decydujemy pod wpływem umysłu. W tak zwany sposób racjonalny. Prowadzimy analizy, rozważania i wnioskowania. Próbujemy przewidzieć najlepszy rezultat, minimalizując ryzyko niepowodzenia. Umysł prowadzi nas również do działań pod wpływem emocjonalnego impulsu. Chcemy zaspokoić pragnienia, namiętności, emocjonalne deficyty lub kierujemy się przywiązaniami. Czasem próbujemy wręcz nagiąć rzeczywistość do naszych celów.
Rezultaty, które się pojawiają, bywają odmienne od oczekiwanych i stają się źródłem wielu emocji, rozczarowań i frustracji. Często są bardzo kosztowne.
Mamy jednak w sobie coś, co pomaga odłączyć wszelakie zakłócenia. Możemy skorzystać z intuicji, która nie jest wyłącznie „kobieca”, a w którą zostaliśmy „fabrycznie” wyposażeni. Możemy poczuć to, co mamy zrobić, zanim wykonamy jakiekolwiek działanie. Kiedy uda się wyciszyć umysł, źródło intensywnych myśli oraz emocji, uwalniamy się od całego spektrum dystrakcji.
Pojawia się wtedy cicha lecz silna pewność najlepszego rozwiązania.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x