fbpx
Czego może nauczyć nas lekcja perfekcji. - Cel Życia
6151
post-template-default,single,single-post,postid-6151,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Czego może nauczyć nas lekcja perfekcji.

Perfekcja to jedna z najważniejszych życiowych lekcji i przestrzeni doświadczania. Potrzebne jest wykonanie sporej wewnętrznej pracy, która ostatecznie może poprowadzić nas ku transformacji oraz uwolnieniu.
Kiedy zaakceptujemy ostatecznie perfekcję każdej okoliczności, każdej odrobiny materii, każdej osoby, na czele z nami samymi, zagości w nas spokój, bez względu na jakiekolwiek zdarzenia, które mogą dziać się wokół nas. Przychodzi wtedy głębokie zrozumienie perfekcji obecnej i przejawiającej się absolutnie we wszystkim, co nas spotyka, a także tym, co wydarza się w skali globalnej.
Warto także pamiętać, że wszystkie pomyłki, błędy, niedoskonałości, które dalej istnieją i również dotyczą nas samych, w istocie są perfekcją życia. Dają nam ważne sygnały na drodze wzrostu świadomości. Są punktami nawigacyjnymi w naszej ziemskiej podróży.
Takie zrozumienie „braku perfekcji” może pomóc ostatecznie „zdjąć z barków ciężar”, jeśli przyjmujemy w życiu ekstremalne wartości i mierzymy siebie według nierealistycznych standardów. Prawdziwa korzyść płynie z doceniania perfekcji w tym, co powszechnie uznawane jest za nieperfekcyjne. Możemy rozwinąć w sobie zdolność postrzegania lekcji w naszym codziennym życiu jako perfekcji, według której nasze życie aranżuje je we właściwej formie, miejscu i czasie. Nawet jeśli nie będą się nam one często podobać, wywołają opór lub niechęć.
Świadomość perfekcji istniejącej we wszystkim, pomaga zdać sobie sprawę z tego, że umysł nie może wiedzieć, ani w żaden sposób założyć, co jest właściwe dla naszego najwyższego dobra. Świadomość ta otwiera nas na wyższy wymiar doświadczania i uchyla drzwi do poczucia głębokiego sensu życia.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x