fbpx
Czy potrzebny jest Ci mentor? - Cel Życia
1712
post-template-default,single,single-post,postid-1712,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Czy potrzebny jest Ci mentor?

 

Kiedy żyjesz pogrążony w nieświadomości, poszukujesz kogoś, kto mógłby Cię wspomóc, być źródłem dobrej energii. Poszukujesz życiowego optymisty, który „zarażałby” Cię swoją witalnością i pogodnym nastawieniem do świata. Myślisz o zasilaniu siebie silną i pozytywną energią.

 

Kiedy decydujesz się na życiowe zmiany i postanawiasz stawić czoła bagażowi niesionych doświadczeń oraz przekonań, potrzebujesz często wsparcia. Rozglądasz się za możliwością uzyskania pomocy od kogoś, kto wydaje Ci się, że jest już dużo dalej w drodze przez życiem niż Ty. Przeskoczył przeszkody, do których Ty dopiero się zbliżasz. Osiągnął życiowy sukces.
Wypatrujesz kogoś, kto wskaże Ci drogę. Powie co się sprawdza, a czego lepiej unikać. Czasem nawet weźmie Cię za rękę i poprowadzi. Chciałbyś mieć mentora.
Chcesz znaleźć drogę na skróty – do szybkiej zmiany jakości swojego życia, by mieć to, o czym marzysz.

 

Czy faktycznie mentor jest Ci niezbędny?
Nie.

 

Jak każdy człowiek, masz własną, osobistą drogę. Podróż wypełnioną unikatowymi doświadczeniami i przeżyciami. Ona jest tylko dla Ciebie. Nikt poza Tobą nie może jej przejść. Żadna z bliskich osób, ani najlepszy mentor lub mistrz.
Ktoś, nawet najlepiej Cię wspierający, daje Ci przykład, pomysł na rozwiązanie, schemat działania, na podstawie swoich osobistych doświadczeń. Może to faktycznie pomóc Ci ruszyć z miejsca, ale także spowodować, że przyjmiesz drogowskazy i plan podróży innej osoby. Przejmiesz jej wartości i wzory jako swoje. Wcześniej lub później zorientujesz się, że znalazłeś się w ślepej uliczce.
Jest to także istotny sposób doświadczania i poszukiwania siebie.

 

Wszystko co podziwiasz u innych, leży w Tobie i czeka, aż wydobędziesz to z głębi siebie.
Nikt nigdy nie będzie dokładnie wiedział co i dlaczego nosisz w sobie, dokąd zmierzasz, co jest dla Ciebie najlepsze. Nikt poza Tobą samym.

 

Jak jednak otrzymać konkretną pomoc i wskazówki, kiedy dopiero wyruszasz w wyprawę po siebie?

 

Kiedy wokół jest morze informacji, cały gąszcz porad, stada ekspertów, a Ty jeszcze nie czujesz, nie orientujesz się, nie potrafisz się w tym poruszać. Zastanawiasz się co robić, jak właściwie wybrać dokąd skierować kroki.
Potrzebujesz dobrego przewodnika.

 

Sam możesz być nim dla siebie. Masz we własnym wnętrzu super inteligentny system nawigacji przez życie. Jest nim Twoja głęboka intuicja.
Dostęp do niej prowadzi przez serce i wysoko wibracyjne uczucia. Wtedy odpowiednio się dostrajasz i możesz nawiązać kontakt z Inteligencją.
Nie tą mentalną, w Twojej głowie.
Łączysz się ze Świadomością całej Twojej Istoty. Tam jest scenariusz i plan Twojej podróży ze wszystkimi najlepszymi rozwiązaniami, wyborami, tym co masz robić i jak realizować siebie w wymiarze fizycznym.

 

Możesz tę Inteligencję wykorzystać jako kompas i mapę, jako osobistego Mentora i kreatora pozytywnych wydarzeń i okoliczności, skarbnicę życiowych zasobów. Zawsze poprowadzi Cię w najdoskonalszy sposób, bez błądzenia i chaosu. Unikniesz bolesnej nauki na błędach.
Ta Inteligencja to Twój Boski pierwiastek.
Nikt inny dokładnie takiego nie posiada. Nikt inny nie poprowadzi Cię lepiej, niż ona.

 

Żaden mentor, filozof, guru, ekspert czy mistrz nie zastąpi kontaktu z głębią Twojej Istoty.
Zrobisz to tylko Ty sam, jeśli się na to otworzysz i odważysz się na taki krok.
Twój osobisty super inteligentny system nawigacji przez życie czeka, aż się z nim połączysz i zaczniesz go świadomie używać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x