fbpx
Czym intuicja … nie jest. - Cel Życia
5395
post-template-default,single,single-post,postid-5395,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Czym intuicja … nie jest.

Intuicja reprezentuje spory zakres naszych subtelnych zasobów, z których możemy zacząć świadomie korzystać w bardzo praktycznych, codziennych sytuacjach. Intuicja nie ma związku ze sfera umysłu, który może jedynie zakłócać jej przekazy zwłaszcza wtedy, kiedy dopiero zaczynamy z nią pracować.
Główna praca, jaką wtedy wykonujemy, jest nakierowana na uwolnienie się od mentalnych zakłóceń oraz rozpoznanie i zaufanie intuicyjnym impulsom.
Intuicja nie jest zgadywaniem, wnioskowaniem, wymyślaniem czy dochodzeniem do czegoś. Najczęściej nie będzie również informacją pochodzącą z zasobów wiedzy zdobytej w wyniku naszych doświadczeń.
Intuicja to bardzo przejrzysty sygnał, impuls lub nawet złożona informacja, jaką otrzymujemy, odbieramy natychmiast, często nawet zanim damy sobie taką intencję, połączymy się z naszą intuicją lub zadamy pytanie. Może przyjść do nas również mimo woli, kiedy wcale nie nastawiamy się na odbiór.
Intuicja nie potrzebuje żadnych specyficznych warunków.
Każdy odkrywa swoje indywidualne i unikatowe sposoby komunikowania się z intuicją. Z pewnością potrzebujemy praktyki, otwartości, zaufania, a nawet czasem wewnętrznej pracy, by poszerzyć nasze możliwości korzystania z ogromu intuicyjnych zasobów. A te zaczną się dla nas w pełni otwierać, kiedy nauczymy się łączyć z energetyczną przestrzenią serca i podniesiemy nasz poziom świadomości.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x