fbpx
Dlaczego 0,1 Hz to szczególna częstotliwość? - Cel Życia
4928
post-template-default,single,single-post,postid-4928,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Dlaczego 0,1 Hz to szczególna częstotliwość?

Kiedy serce wchodzi w stan koherencji, odbywa się to przy częstotliwości jego pracy wynoszącej 0,1 Hz. Od tego momentu rozpoczyna się harmonijna praca serca, a jej rytm przybiera kształt równej, sinusoidalnej fali.
Dlaczego te 0,1 Hz jest tak wyjątkowe?
Dochodzi na tej częstotliwości do pełnej synchronizacji serca i mózgu, które od tego momentu pracują zgodnie jak jeden system. Synchronizacji ulega również praca wszystkich naszych organów i systemów w ciele. Cały nasz organizm nadaje na tych samych falach o częstotliwości 0,1 Hz.
Co więcej, z tą częstotliwością osiągamy synchronizację naszego serca z sercem innej osoby, a nawet naszego ukochanego zwierzęcia.
Z częstotliwością 0,1 Hz dokonuje się także synchronizacja naszego pola elektromagnetycznego z polem elektromagnetycznym Ziemi.
Wszystko jest dużo bardziej ze sobą połączone, niż się to powszechnie wydaje.
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x