fbpx
Dlaczego tyle mówię o sercu. - Cel Życia
3529
post-template-default,single,single-post,postid-3529,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Dlaczego tyle mówię o sercu.

 

Kiedy wiele lat temu, kiedy pozostawałem zanurzony w nieświadomości, nie zdawałem sobie sprawy z tego, co jest powodem odczuwanych emocji, życiowych niepowodzeń i poczucia pustki. Dzwon przebudzenia, który niepodziewanie się odezwał spowodował, że udałem się w podróż ku nieznanemu.

Droga była długa i trudna. W jej trakcie spotkałem siebie, uzyskałem poszukiwane odpowiedzi, wykonałem wiele pracy. Stałem się gotowy, by wejść do przestrzeni serca, poznać ją i zacząć doświadczać ogromnej wartości, jaką serce wnosi do naszego życia. Kiedy chcemy z tego skorzystać.

By było to możliwe, musimy wykonać sporo pracy. Polega ona na głębokim zrozumieniu naszych dotychczasowych doświadczeń, poznaniu źródeł cierpienia, iluzji, oczekiwań, pragnień. Odrobienia wielu lekcji, które mamy zapisane w swoim scenariuszu życia.

Serce jest centrum naszego holistycznego systemu. Reguluje pracę całego organizmu i przywraca równowagę naszych emocji, pracy organów wewnętrznych i systemów. Sprawia, że mamy zawsze wysoki poziom energii, dobre samopoczucie i zdrowie. Jesteśmy kreatywni, podejmujemy dobre decyzje. Doświadczamy pozytywnych dla nas zdarzeń, a jakość naszych relacji z innymi ludźmi znacząco się zmienia.

Musimy tylko przestać naszemu sercu przeszkadzać wykonywać swoje funkcje. Ono zrobi wszystko samo. My możemy jedynie świadomie mu na to pozwolić. Nie wymaga to specjalnej wiedzy.

Życie z poziomu serca to całkowita transformacja tego, co było obecne w nasz i wokół nas wcześniej. Nie jest to jakaś idylla i fikcja. Nie brakuje wyzwań i trudności. Jednak znacznie łatwiej przychodzą rozwiązania, z pomocą inteligencji przemawiającej do nas poprzez serce. Nie tej mentalnej.

Serce stanowi bardzo istotny punkt na drodze rozwoju świadomości. Jest swoistym portalem, pozwalającym na korzystanie z super inteligentnej technologii, jaką w sobie nosimy.
Poprzez wewnętrzną synchronizację w przestrzeni serca, mamy dostęp do wielu „miejsc” – podświadomości, duszy, naszej Istoty i poziomu Boskiej Inteligencji. Możemy korzystać z tego w pełni świadomie, będąc gotowi, by użyć wszystkiego zgodnie z przeznaczeniem i intencją, z jakim to otrzymaliśmy.
Poprzez serce zostaniemy zawsze w inteligentny sposób pokierowani i poprowadzeni w życiu. Wystarczy, ze się temu poddamy.

Przestrzeń serca nie jest końcem drogi, tylko kluczowym na niej punktem, pozwalającym pójść dalej.

Bez względu na to, jaka jest nasza podróż, aktualny potencjał świadomości, możemy nauczyć się korzystania z serca, jak z bardzo specjalnego narzędzia. Doświadczymy wtedy wielu zmian, efektów, które pojawią się we właściwy, inteligentny sposób, często bez naszego wielkiego wysiłku.

Serce może być źródłem rozwiązań, których bezskutecznie poszukujemy.
Dlatego warto tego spróbować.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x