fbpx
emWave, czyli jak zobaczyć i zmierzyć koherencję serca. - Cel Życia
3684
post-template-default,single,single-post,postid-3684,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

emWave, czyli jak zobaczyć i zmierzyć koherencję serca.

 

Koherencja serca to stan wzajemnej synchronizacji pracy serca i mózgu, które tworzą wtedy jeden, zrównoważony system. Powoduje ona stan równowagi i harmonii w naszym wnętrzu, przekładający się na relacje z ludźmi, komunikację, czy tez sferę zawodową.

Koherencję, jak i stres, nie tylko się czuje, ale można je również zobaczyć i zmierzyć, dzięki technologii emWave, opracowanej przez Instytut Heart Math z Kalifornii. Została ona stworzona, by pomóc w procesach transformacji stresu, poprawy naszego funkcjonowania we wszystkich obszarach życia. EmWave monitoruje rytm pracy naszego serca, puls i pokazuje kiedy osiągamy koherencję, nasz optymalny stan fizjologiczny. W miarę praktyki, możemy nauczyć się zmieniać stan emocjonalny na koherentny, nawet w trudnych sytuacjach, które wcześniej powodowały emocjonalny chaos i spadek energii.

Urządzenie to pomaga w pracy nad poprawą samopoczucia, wzmocnieniem jakości pracy mózgu, aktywowaniu wysoki poziom intuicji i kreatywności. Używają go sportowcy, pracujący nad poprawą wydolności i sprawności organizmu, lekarze oraz kadra i pracownicy wielu korporacji i mniejszych firm na całym świecie.
Korzystają z tego ludzie, którzy chcą świadomie dbać o wysoki stan osobistej, życiowej energii.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x