fbpx
Głęboka intuicja – nasz życiowy radar i przewodnik. - Cel Życia
3791
post-template-default,single,single-post,postid-3791,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Głęboka intuicja – nasz życiowy radar i przewodnik.

 

Wielokrotnie, często niemal codziennie, stajemy przed koniecznością podjęcia jakiejś ważnej decyzji, dokonania wyboru. Zwykle używamy do tego umysłu, bez względu na to, czy przeprowadzamy proces tzw. logicznego rozumowania, czy robimy to pod wpływem impulsów emocjonalnych. W obydwu przypadkach umysł jest generatorem rozwiązania, na które się decydujemy.

Jest to metoda prób i błędów. Za niepowodzenie uznajemy wynik będący innym od oczekiwań. Umysł nigdy nie zna przyszłego rezultatu, nie „widzi do przodu”, choć usilnie do tego dąży. Prowadzi nas ku życiowemu błądzeniu. Czasem jest to bardzo wskazana droga do nauki, na poziomie świadomości, na którym się aktualnie znajdujemy.

Kiedy tracimy zaufanie do naszych narzędzi mentalnych, staramy się sięgnąć po zewnętrznych ekspertów. To podejście jest również nieskuteczne, o czym ostatecznie się przekonujemy.

Jeśli jednak naszą wolą jest wzrastanie w świadomości, wcześniej lub później, poczujemy potrzebę znalezienia innej drogi. Pozwolimy sobie zostać pokierowani ku naszym wewnętrznym zasobom.
Jesteśmy doskonale i bogato wyposażeni w osobistą technologię, która zapewnia rozwiązania w zakresie wszystkiego, czego bezskutecznie poszukiwaliśmy przez lata.
Mamy do dyspozycji głęboka intuicję. To nasza osobista mądrość i życiowy przewodnik. Możemy z niej skorzystać zawsze, w każdych okolicznościach, kiedy na przykład:
? mamy do podjęcia ważną, życiową decyzję,
? musimy dokonać istotnego wyboru,
? nie wiemy, co robić w jakiejś sytuacji,
? nie wiemy, co jest prawdą, a co nie jest,
? nie jesteśmy pewni, czy ktoś ma wobec nas dobre intencje.

Intuicja ma zawsze dla nas prawdziwą i najlepszą odpowiedź. Nigdy nas nie zawiedzie i jest zawsze pod ręką. Pozostaje tylko z niej korzystać i zaufać.
Pomaga w tym koherencja serca, która działa niczym najlepsza „infrastruktura telekomunikacyjna”, pozwalająca na nawiązanie połączenia i odbiór informacji. Jest dostępna dla każdego i ogromnie ułatwia życie.
W czasie chaosu staje się bezcenna.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x