fbpx
Heart Math - Cel Życia
3416
page-template-default,page,page-id-3416,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599,elementor-page elementor-page-3416

Nowe czasy wymagają nowego podejścia

Jak wykorzystać nasz pełny potencjał.

W czasie rosnącej zmienności i nieprzewidywalności, jak nigdy dotąd, wiele jest stresu, niepewności i nerwowych sytuacji. Trudniej o kreatywność, dobre decyzje, czy radość z osiąganych rezultatów. Często możemy dojść do przekonania, że dotychczasowe strategie, czy podejście już nie sprawdzają się jak wcześniej.

Potrzebne jest coś nowego.

Takim rozwiązaniem przychodzącym z kierunku, w którym być może rzadko spoglądaliśmy są programy oparte o techniki i technologię Heart Math. Stanowią one bardzo skuteczną, grupową formą treningową o udokumentowanej skuteczności i solidnych naukowych fundamentach w zakresie zarządzania stresem, optymalnej produktywności i kreatywności, wzrostu świadomości i osobistego rozwoju.

Rdzeniem metodologii Heart Math jest wykorzystanie naturalnego potencjału ludzkiego serca do przywrócenia wewnętrznej harmonii i spokoju, uruchomienia pełni zdolności mentalnych, maksymalnego poziomu życiowej energii oraz dobrego samopoczucia i zdrowia. Podczas każdego programu, wykorzystywane są unikatowe techniki i technologia, pozwalająca śledzić na bieżąco zmianę rytmu pracy serca, koherencję serca i mózgu oraz postępy w praktyce uczestników na ekranie monitora.

Główne wartości, jakie uzyskują uczestnicy:

 • redukcja poziomu stresu i samoregulacja emocji,

 • wysoka jakość myślenia, szybkość znajdowania rozwiązań i podejmowania trafnych decyzji,

 • wzrost koncentracji i wydajności pracy,

 • poprawa jakości komunikacji z ludźmi,

 • wysoka kreatywność, witalność i energia do działania.

Z programów korzystają czołowe światowe marki, lekarze, instytucje medyczne, placówki edukacyjne, armia i inne służby mundurowe. w wielu krajach na świecie.

Przykładowi klienci:

 • Shell, BP

 • ING

 • PriceWaterhouseCoopers

 • McKinsey, Deloitte

 • General Electric, Philips

 • Danone, Unilever

 • Microsoft, SAP

Kiedy potrzebne są: wzrost wyników, wzmocnienie kreatywności, poprawa jakości procesów decyzyjnych i komunikacji kadry zarządzającej i pracowników w zespołach, programy Heart Math przynoszą szybkie, konkretne i mierzalne wyniki. Warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania.

O Heart Math

Heart Math powstał w 1991 r. w Kalifornii. Organizacja opracowała system skutecznych narzędzi i technologii bazujących na długoletnich badaniach naukowych, których celem jest wsparcie ludzi w zakresie samo-regulacji emocji oraz zachowań, redukcji stresu, osiaganiu stanu dobrego samopoczucia i optymalnego poziomu zdrowia.

Pozwala to na wykorzystanie pełnego potencjału ludzkiego mózgu, wysoką kreatywność, decyzyjność, a także efektywne i intuicyjne działanie.

 

Skuteczność rozwiązań Heart Math potwierdzana jest licznymi wynikami badań oraz świadectwami uczestników.

O autorze

Robert Trzebiński

 

Certyfikowany konsultant Heart Math, wieloletni trener i menedżer. Autor ebooków oraz licznych artykułów i publikacji. Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz sesje indywidualne.

 

 

Stosuje autorskie narzędzia i metody pracy w obszarach zarządzania stresem, emocjami, osobistej efektywności i skutecznej komunikacji. Uczy świadomego korzystania z intuicji i inteligencji serca.