fbpx
Jak koherencja serca otwiera nas na praktyczne korzystanie z intuicji. - Cel Życia
5374
post-template-default,single,single-post,postid-5374,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Jak koherencja serca otwiera nas na praktyczne korzystanie z intuicji.

Poświęcam wiele miejsca koherencji serca nie dlatego, że jest jakimś stanem ostatecznym, ale ze względu na to, że stanowi niezwykle ważny fundament, swoistą bazę dla naszych bogatych, wielowymiarowych zdolności i zasobów. Kiedy opanujemy zdolność wchodzenia i utrzymywania się w stanie koherencji serca oraz dostępu do intuicyjnej inteligencji, zapobiegnie to wielu generującym stres wydarzeniom. Znacznie łatwiej będzie nam poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami.
Regularne praktykowanie koherencji serca, nawet jedynie przez kilka minut dziennie, przetransformuje dotychczasowy mentalny i emocjonalny sposób reagowania na życiowe wyzwania i wydarzenia, na dużo bardziej spokojne, neutralne i mądre podejście do tego, co przynosi nam życie. Poprzez intuicję przemawia do nas głos tego, „kim naprawdę Jesteśmy”. Zapraszamy wtedy do działania inteligencję ze znacząco „wyższej półki”, niż ta, którą oferuje nam nasza sfera mentalna.
Oto kilka przykładów, gdzie dostęp do intuicji, dzięki stosowaniu koherencji serca, może być szczególnie przydatny:
? Podejmowanie decyzji, by osiągnąć znacząco lepsze rezultaty, niż do tej pory,
? Pewność kierunku i sposobu działania w trudnych, a czasem nawet nagłych sytuacjach,
? Decydowanie, kiedy należy przemówić i co wtedy powiedzieć, a kiedy lepiej się wycofać,
? Pewność jaka postawę należy przyjąć w każdej konkretnej sytuacji,
? Poczucie kiedy należy dokonać w życiu zmiany, w jakim zakresie, kierunku i jak to zrobić,
? Pomoc w zdrowym sposobie odżywiania i zadbaniu o stan zdrowia.
Dostęp do intuicji to nie jest kuglarska sztuczka. Umiejętność ta wymaga pracy i nie pojawia się natychmiast, na życzenie. Wiele osób nie potrafi wykazać się cierpliwością, praca i dyscypliną, więc często szybko porzuca świadome korzystanie z intuicji.
Jeśli regularnie nawiązujemy kontakt z naszym sercem, intuicja coraz szerzej otwiera przed nami swoje ogromne zasoby.
Otwarcie serca wnosi do naszego życia nową jakość kontaktów i relacji z ludźmi. Codzienne przebywanie w energii uczuć, których źródłem jest serce, samoistnie pogłębia nasz kontakt z intuicją.
Nasza głęboka intuicja-inteligencja serca zadba o nas kompleksowo w każdej sytuacji i będzie naszym najlepszym życiowym przewodnikiem.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x