fbpx
Jak możemy sięgnąć po spokój? - Cel Życia
5792
post-template-default,single,single-post,postid-5792,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Jak możemy sięgnąć po spokój?

Wielu ludzi wyraża nadzieję, a czasem nawet modli się, by w ich życiu zapanował spokój, zwłaszcza wtedy, kiedy doświadczają wiele stresu i niepewności. Niejako warunkiem, by na stałe pojawił się spokój, jest wykonanie wewnętrznej pracy.
Spokój to stan, który pochodzi z naszego wnętrza. Praca prowadząca do jego osiągnięcia, wymaga naszej uważności na siebie, spojrzenia z boku na nasze nawyki, wzorce i przekonania oraz korzyści, które osiągamy dzięki nim, nawet mimo cierpienia.
Możemy jednak zacząć pomagać sobie w osiągnięciu wewnętrznego spokoju i uwalniać się od stresu, w każdym momencie. Pomoże nam to w codziennym funkcjonowaniu i zapewni wysoki poziom życiowej energii.
Przydatne mogą być techniki Heart Math, dzięki którym osiągamy emocjonalną równowagę oraz następuje wewnętrzna synchronizacja naszego serca i mózgu.
Jak to działa w praktyce:
1. Kiedy znajdujesz się pod wpływem stresu, zaakceptuj odczuwane emocje.’
2. Znajdź miejsce, w którym przez kilka minut możesz bez przeszkód praktykować oddech skupiony na sercu.
3. Wyobraź sobie i poczuj, jak z każdym oddechem wdychasz do swojego wnętrza więcej spokoju.
4. Podtrzymuj ten stan, kiedy powrócisz do codziennych obowiązków, wyzwań i pracy.
Jakie korzyści przynosi stosowanie narzędzi Heart Math:
1. Pomagają w optymalny sposób reagować podchodzić do codziennych życiowych sytuacji.
2. Odczuwamy więcej spokoju na co dzień oraz pojawia się emocjonalna równowaga.
3. Mamy lepszy odbiór intuicyjnych wskazówek, co pozwala nam podejmować lepsze decyzje.
4. Maleje poziom stresu, a jeśli się zintensyfikuje, jest słabiej odczuwalny i szybciej wracamy do równowagi.
5. Jesteśmy lepiej przygotowani, by radzić sobie w nieoczekiwanych sytuacjach lub w sytuacjach, które do tej pory były dla nas mocno stresujące.
6. Łatwiej nam nawigować poprzez życiowe wyzwania.
Dzięki stosowaniu tego rodzaju narzędzi, możemy sobie znacznie lepiej radzić w naszej rzeczywistości. Łatwiej o dobre rozwiązania, mamy też więcej energii na co dzień.
Nie zastąpią one jednak wewnętrznej pracy, przed która nie uciekniemy, jeśli zależy nam, by spokój był naszym permanentnym stanem. Tylko ona prowadzi do głębokiego uwolnienia i transformacji, przynoszącym trwałą zmianę rzeczywistości i jakości naszego życia.
Narzędzia Heart Math, pomagające nam poczuć ulgę od stresu i więcej spokoju oraz wzmocnić odbiór intuicyjnych podpowiedzi, znacząco ułatwiają pracę nad sobą.
Gdyby zainteresowało Cię szybkie osiąganie stanu spokoju, uwolnienie od stresu, skuteczne podnoszenie poziomu codziennej energii, korzystanie z narzędzi Heart Math – napisz do mnie.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x