Jestem Świadomością 


o zaawansowanych stanach świadomości

O Książce

„Jestem Świadomością - o zaawansowanych stanach świadomości” to książka opisująca subiektywnie doświadczane stany najwyższej duchowej świadomości. Wprowadza czytelnika w Rzeczywistość opisywaną przez mistyków, z jednoczesnym skorelowaniem tej rzeczywistości w codziennym funkcjonowaniu ówczesnego świata zachodu.

 

Autorka podejmuje próbę opisania samej Natury Świadomości i tego co trudno definiowalne, zgłębiając tajemnicę naszego istnienia.
To publikacja głęboko poruszająca trzon naszej Istoty. Daje impuls do szerokiego wglądu w swoją prawdziwą Tożsamość.
Jest nie tylko kluczem, ale też otwartą bramą, by dostrzec najgłębszą prawdę samych siebie. Jest skierowana do tych osób, którzy są gotowi na doświadczanie stanów duchowego oświecenia, ale i tych czytelników, którymi kieruje ludzka ciekawość innej rzeczywistości.

 

Świat i całą Rzeczywistość możemy zmieniać tylko poprzez siebie samych, a ta książka wskazuje dlaczego.

Pierwsze 100 egzemplarzy z osobistą dedykacją autorki.

Zamów Tutaj Swoją Książkę

Pobierz fragment książki

Rekomendacje czytelników

Książkę zamówiłem z polecenia. Nie miałem wobec niej żadnych oczekiwań. Pomimo to, jak tylko wyciągnąłem przesyłkę ze skrzynki poczułem niesamowitą potrzebę przeczytania tej książki od razu i tak się stało.

Gdyby miał napisać w kilku słowach, co w książce się znajduje, to jedyne słowa jakie mogą to opisać brzmią: "wszystko czego Ci potrzeba". Jednak to stanie się jasne, dopiero jak przeczytasz książkę, a Ty być może zastanawiasz się dopiero nad jej zakupem i czytasz tą opinię, żeby podjąć decyzję.

Napiszę więc co mi dało przeczytanie książki po raz pierwszy. Tak po raz pierwszy, bo mam niemal pewność że przeczytam ją jeszcze wiele razy. Otóż czytając tą książkę zidentyfikowałem swój największy lęk przed rozwojem, a potem znalazłem w książce informacje, dzięki którym ten lęk przestał być istotny. Nie wiem, co Ty znajdziesz w książce, ale jeśli tylko interesujesz się rozwojem duchowym, to na pewno znajdziesz w niej cenne informacje, które pozwolą Ci pójść dalej. Ta książka to skarbnica wiedzy, w której autorka pięknie opisuje naszą drogę do oświecenia.

Ja osobiście jestem bardzo wdzięczny, za to że mogłem tą książkę przeczytać i polecam ją każdemu, kto chce się rozwijać duchowo.

Krzysztof Nyrek, Manager, Wrocław

Czytanie książki miało być celebracją, ale wyszedł maraton, bo jak zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać. Czytałam sercem, bo rozum nie jest najlepszym odbiorcą tej treści.

Swoją książką Autorka zabrała mnie w cudowną podróż, podróż, którą już kiedyś zaczęłam i którą w swoim tempie kontynuuję.
Ta wycieczka nie była łatwa. Na początku odezwało się Ego: ,,O, zobacz jaka jesteś genialna! Jak wysoko jesteś!". Potem umysł zaczął siać zamęt, chciał wszystko posegregować, powkładać w ramy, uruchomił wewnętrznego krytyka...
Tylko dusza zachowała spokój.

W genialny sposób Autorka opisała coś, co jest, a czego nie widać. Coś, co jest WSZYSTKIM  a jednocześnie niczym konkretnym.
Poruszyła mnie, a właściwie wstrząsnęła energetycznie, a jednocześnie ukoiła, ugruntowała.

Oczywiście nie jest to przekaz ,,na raz", będę do niego wracała i czerpała, jak z życiodajnego źródła.
Z wielką Miłością dziękuję🙏 za Twój DAR.

Julita, Sieradz

O Autorce

Brygida Pietraszek

 

 

Wieloletni konsultant holistyczny i pogłębiania własnej samoświadomości. Autorskie techniki pracy opiera na samopoznaniu wewnętrznej prawdy i holistycznym podejściu do człowieka oraz życia.

 

Swoje życie dedykuje podnoszeniu ludzkiej świadomości i poprawie życia w każdej jego płaszczyźnie poprzez osiągnięcie życiowej równowagi.
Nie związana z jakąkolwiek religią.

Zamów Tutaj Swoją Książkę