fbpx
Książka "Jestem Świadomością" - Cel Życia Jestem Świadomością
4547
page-template-default,page,page-id-4547,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599,elementor-page elementor-page-4547

Strona autorska książki Dokonując zakupu tutaj wspierasz bezpośrednio Autorkę

Jestem Świadomością

O zaawansowanych stanach świadomości

Brygida Pietraszek

O Książce

„Jestem Świadomością – o zaawansowanych stanach świadomości” to książka opisująca subiektywnie doświadczane stany najwyższej duchowej świadomości. Wprowadza czytelnika w Rzeczywistość opisywaną przez mistyków, z jednoczesnym skorelowaniem tej rzeczywistości w codziennym funkcjonowaniu ówczesnego świata zachodu.

 

Autorka podejmuje próbę opisania samej Natury Świadomości i tego co trudno definiowalne, zgłębiając tajemnicę naszego istnienia.
To publikacja głęboko poruszająca trzon naszej Istoty. Daje impuls do szerokiego wglądu w swoją prawdziwą Tożsamość.
Jest nie tylko kluczem, ale też otwartą bramą, by dostrzec najgłębszą prawdę samych siebie. Jest skierowana do tych osób, którzy są gotowi na doświadczanie stanów duchowego oświecenia, ale i tych czytelników, którymi kieruje ludzka ciekawość innej rzeczywistości.

Świat i całą Rzeczywistość możemy zmieniać tylko poprzez siebie samych, a ta książka wskazuje dlaczego.

Dostępne są jeszcze ostatnie egzemplarze z indywidualną, osobistą dedykacją Autorki.

Pozostało ich tylko:

5

Możesz sprawdzić co dokładnie jest w książce

Zapoznaj się ze spisem treści oraz fragmentem książki

Masz pytania do Autorki?

Napisz

Rekomendacje czytelników

Krzysztof Nyrek, Wrocław
Czytaj więcej
Książkę zamówiłem z polecenia. Nie miałem wobec niej żadnych oczekiwań. Pomimo to, jak tylko wyciągnąłem przesyłkę ze skrzynki poczułem niesamowitą potrzebę przeczytania tej książki od razu i tak się stało. Gdyby miał napisać w kilku słowach, co w książce się znajduje, to jedyne słowa jakie mogą to opisać brzmią: "wszystko czego Ci potrzeba". Jednak to stanie się jasne, dopiero jak przeczytasz książkę, a Ty być może zastanawiasz się dopiero nad jej zakupem i czytasz tą opinię, żeby podjąć decyzję. Napiszę więc co mi dało przeczytanie książki po raz pierwszy. Tak po raz pierwszy, bo mam niemal pewność że przeczytam ją jeszcze wiele razy. Otóż czytając tą książkę zidentyfikowałem swój największy lęk przed rozwojem, a potem znalazłem w książce informacje, dzięki którym ten lęk przestał być istotny. Nie wiem, co Ty znajdziesz w książce, ale jeśli tylko interesujesz się rozwojem duchowym, to na pewno znajdziesz w niej cenne informacje, które pozwolą Ci pójść dalej. Ta książka to skarbnica wiedzy, w której autorka pięknie opisuje naszą drogę do oświecenia. Ja osobiście jestem bardzo wdzięczny, za to że mogłem tą książkę przeczytać i polecam ją każdemu, kto chce się rozwijać duchowo.
Julita, Sieradz
Czytaj więcej
Czytanie książki miało być celebracją, ale wyszedł maraton, bo jak zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać. Czytałam sercem, bo rozum nie jest najlepszym odbiorcą tej treści. Swoją książką Autorka zabrała mnie w cudowną podróż, podróż, którą już kiedyś zaczęłam i którą w swoim tempie kontynuuję. Ta wycieczka nie była łatwa. Na początku odezwało się Ego: ,,O, zobacz jaka jesteś genialna! Jak wysoko jesteś!". Potem umysł zaczął siać zamęt, chciał wszystko posegregować, powkładać w ramy, uruchomił wewnętrznego krytyka... Tylko dusza zachowała spokój. W genialny sposób Autorka opisała coś, co jest, a czego nie widać. Coś, co jest WSZYSTKIM a jednocześnie niczym konkretnym. Poruszyła mnie, a właściwie wstrząsnęła energetycznie, a jednocześnie ukoiła, ugruntowała. Oczywiście nie jest to przekaz ,,na raz", będę do niego wracała i czerpała, jak z życiodajnego źródła. Z wielką Miłością dziękuję 🙏 za Twój DAR.
Kajetan, Bielsko-Biała
Czytaj więcej
Autorka bardzo precyzyjnym językiem przeprowadza przez opisy stanów świadomości, które niedostępne są intelektualnemu postrzeganiu. Lektura to swoisty kod, który pozwala na niemożliwą dla umysłu podróż - czytając odnosiłem wrażenie, że spoglądam poza jego granice. Dla mnie była to forma medytacji. Jestem bardzo wdzięczny za ten przekaz. Na pewno będę do niego wracał.
Dominika, Wrocław
Czytaj więcej
Przeczytałam książkę "Jestem Świadomością", dotarła do mnie dzięki koledze. Już od jakiegoś czasu poszerzam swoją świadomość. Mam za sobą kilka interesujących lektur... Tę książkę pochłonęłam .... choć i tak pewnie przeczytam ją jeszcze kilka razy bo nie wszystko z pewnością dotarło. Jedno co mogę powiedzieć, że ja też tak chcę... Pozbyć się tych ziemskich odczuć i po prostu być. Poczuć tą jednię. Szczególnie ważne chyba dla mnie jest aby umieć uwalniać się od bólu fizycznego... choć wiem, że on coś pokazuje... jednak często nazbyt długo to ze mną jest.
Ania W., Warszawa
Czytaj więcej
Tej książki nie można traktować jako poradnika lub podręcznika do osiągania stanów oświecenia. Jest to bardziej dzieło teologiczno-filozoficzne, a jego lektura wymaga skupienia i wyciszenia. Nie warto zatem spieszyć się z czytaniem, bo wiele rzeczy może umknąć. To książka, którą krok po kroku, powinno się analizować i korzystać z podpowiedzi własnej intuicji. Nic nie jest tu napisane wprost. Tak, jakby autorka pozostawiała wolną przestrzeń do indywidualnego zdobywania doświadczeń duchowych, a opisane przez nią stany były do tego inspiracją. Bez wątpienia jest to książka o wysokich wibracjach, do której warto wracać w różnych momentach życia i pogłębiać sens zawartej w niej prawdy.
Beata D.
Czytaj więcej
Dziękuję Brygidzie za tę książkę. Ująć w ten sposób to wielka rzecz. Myślę,że to ważna lektura dla ludzi, którzy, jak ta ryba w wodzie przeczuwają, że prócz wody musi być coś jeszcze. Dla ludzi , którzy wkraczają na duchową ścieżkę i dla tych którzy długo idą , którzy po przeczytaniu pięknych cytatów np. Krishnamurtiego sięgają po jego książki i zaczyna się zawiła droga. Krisznamurti w sposób trudniejszy mówi dokładnie o tym, o czym pisze Brygida, ale Krishnamurtiego odłożą ,bo czas w jakim pisał, tłumaczenie, pewna rozwlekłości powoduje zarzucanie zamiaru przeczytania wszystkiego. Brygida łagodzi dystans chociażby wstępem i świadectwem, że jest zwykłym człowiekiem, potem wiemy, że niezwykłym ,ale tu już trzeba wyjść poza wstęp, który nas zachęca, bo już bliższa ciału koszula, gdy tzw. zwykła dziewczyna, z naszego kręgu geograficznego, wychowana w naszej kulturze mówi to, poprzez swoje doświadczenie,to nas porusza głęboko. można zaznać ulgi, że nasze przeczucia co do przeróżnych guru,religii, nie wynikają z naszego spisku, lecz są intuicją. Zresztą co ja będę się rozpisywać, będę polecać a jak uznam, że powinnam komuś kupić tę książkę to kupię. Brygidę w cichości tulę do serca. Wiem, że jej obecność na tym świecie podnosi wibrację innych.
Kamila, Dolny Śląsk
Czytaj więcej
Wydawałoby się, że to tylko 153 strony, a tu nad wieloma spostrzeżeniami, trzeba się pochylić i zastanowić. Ołówek w dłoni, żeby móc do tego powrócić, ale i wiele elementów, które są mi bliskie przez pryzmat życiowych doświadczeń. ...Porzucamy pychę, dumę czy potrzebę utwierdzania się w swojej wspaniałości. Nasze działania w służbie innym są wolne od pokusy pochwały czy obwieszczania wszem i wobec naszej pozornej wielkości... Dziękuję
Robert, Warszawa
Czytaj więcej
Przeczytałem już sporo książek. Od momentu, kiedy zaczął się mój rozwój, zdecydowanie przeważa tematyka poświęcona rozwojowi świadomości. Jakiś czas temu w moich rękach pojawiła się książka „Jestem Świadomością – o zaawansowanych stanach świadomości”, autorstwa Brygidy Pietraszek. Autorka to osoba szerzej nieznana, mieszka w Polsce. Pisze o rzeczach bardzo ważnych, głębokich. Jeśli ktoś czytał prace Eckharta Tolle i Davida R. Hawkinsa, znajdzie w tej książce coś nowego, co sprawia, że zaczynamy inaczej postrzegać to, kim jesteśmy. Jestem Świadomością – właśnie o tym jest ta książka. Prowadzi czytelnika do znacznie głębszej perspektywy siebie i świadomości. Stawia między tym znak równości. Skupia się w największym stopniu na najwyższych stanach świadomości i tym, że poprzez wewnętrzną pracę możemy je osiągnąć. I wcale nie musimy być mnichami, żyć w aszramie w Indiach lub medytować w odosobnieniu przez 20 lat. Możemy to osiągnąć żyjąc tutaj, w Polsce – pracując, mając rodziny i obowiązki. Autorka to zupełnie zwyczajny człowiek, który pokazuje to na własnym przykładzie. Czytając tę książkę, możemy odkryć znacznie szerszy sens i kontekst własnego życia, licznych doświadczeń i tego, dokąd prowadzi nasza droga. Rozwój świadomości, podróż do pełni Świadomości ma kluczowe znaczenie w obecnych czasach wielkich zmian na Ziemi. Osobiście cenię sobie najbardziej te książki, które mówią. Przemawiąjące między wierszami i pozostawiające z głęboką, wewnętrzną refleksją. Za każdym razem, kiedy do nich wracam, odkrywam coś nowego. „Jestem Świadomością” jest właśnie taka. Gorąco polecam każdemu, dla kogo wzrastanie w świadomości ma istotne znaczenie w życiu.
Marta, Trójmiasto
Czytaj więcej
Czy wiedziałeś, że istnieje coś takiego jak zaawansowane stany świadomości? Ja nie, ale już wiem dzięki autorce, której posty regularnie wyświetlały mi się na tablicy głównej LinkedIn i dlatego, gdy wyświetliło mi się, że wydała książkę to poprosiłam o link do płatności. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale u Brygida Pietraszek go nie znajdziesz a znajdziesz historię, która da Ci do myślenia. Przeczytałam od deski do deski. Czas na Ciebie. Zajrzyj sam.
Tomek, Warszawa
Tomek, Warszawa
Czytaj więcej
Skończyłem czytać książkę. Zdecydowanie nie jestem jeszcze na najwyższym poziomie świadomości, ale zauważam ludzi którzy taki poziom posiadają. Przemówiła do mnie szczególnie część III Pełnia, bo była trochę praktyczna i chyba najbardziej ją do siebie przyjąłem. Wiem, że nic na siłę nie zrobię żeby być dalej. Co ma być, to będzie. Dziękuję jeszcze raz za książkę i autograf. Może wrócę do niej za jakiś czas, z inną już otwartością.
Poprzedni
Następny

Inne publikacje Autorki:

"Tożsamość - o naturze tego Kim Jesteśmy"

Książka ta zgłębia aspekt najwyższej Tożsamości oraz różnych poziomów percepcji tego, Kim Jesteśmy i jaki kierunek w swojej drodze poszukiwań przyjęliśmy.

Zanurz się zatem w treść i udaj się w swoja podróż, by w pełni poczuć Kim Jesteś.

Żyj swoim normalnym życiem, bo to, że doświadczasz siebie w takiej formie i w takim czasie ma głębszy sens. Nie czyń ze swojej drogi maratonu, nie porównuj się z innymi, bo to Twoja droga, która masz przejść swoim tempem, adekwatnie do poziomu percepcji samoświadomości i otwartości na zmiany.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Autorce, czym się zajmuje, wejdź na jej stronę tutaj:

O Autorce

Brygida Pietraszek

Wieloletni konsultant holistyczny i pogłębiania własnej samoświadomości. Autorskie techniki pracy opiera na samopoznaniu wewnętrznej prawdy i holistycznym podejściu do człowieka oraz życia.

 

Swoje życie dedykuje podnoszeniu ludzkiej świadomości i poprawie życia w każdej jego płaszczyźnie poprzez osiągnięcie życiowej równowagi.
Nie związana z jakąkolwiek religią.