fbpx
Książka Jestem Świadomością
2583
page-template-default,page,page-id-2583,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Jestem Świadomością 

o zaawansowanych stanach świadomości

— SPACER —

O Książce

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]„Jestem Świadomością – o zaawansowanych stanach świadomości” to książka opisująca subiektywnie doświadczane stany najwyższej duchowej świadomości. Wprowadza czytelnika w Rzeczywistość opisywaną przez mistyków, z jednoczesnym skorelowaniem tej rzeczywistości w codziennym funkcjonowaniu ówczesnego świata zachodu.

 

Autorka podejmuje próbę opisania samej Natury Świadomości i tego co trudno definiowalne, zgłębiając tajemnicę naszego istnienia.
To publikacja głęboko poruszająca trzon naszej Istoty. Daje impuls do szerokiego wglądu w swoją prawdziwą Tożsamość.
Jest nie tylko kluczem, ale też otwartą bramą, by dostrzec najgłębszą prawdę samych siebie. Jest skierowana do tych osób, którzy są gotowi na doświadczanie stanów duchowego oświecenia, ale i tych czytelników, którymi kieruje ludzka ciekawość innej rzeczywistości.

 

Świat i całą Rzeczywistość możemy zmieniać tylko poprzez siebie samych, a ta książka wskazuje dlaczego.[/text_block]

— SPACER —

Ostatnie egzemplarze z indywidualną, osobistą dedykacją Autorki. Pozostało ich tylko:

— SPACER —

Zamów Tutaj Swoją Książkę

— SPACER —

— SPACER —

Obejrzyj rozmowy z Autorką książki o Świadomości.

— SPACER —

Rozmowy o książce “Jestem Świadomością”

— SPACER —

— SPACER —

Odpowiedzi na pytania czytelników książki “Jestem Świadomością”

— SPACER —

— SPACER —

O niecierpliwości – rozmowa z Brygidą Pietraszek, autorką książki “Jestem Świadomością”

— SPACER —

— SPACER —

O oporze – rozmowa z Brygidą Pietraszek, autorką książki “Jestem Świadomością”

— SPACER —

— SPACER —

Zamów książkę z specjalnie dla Ciebie przygotowaną osobistą dedykacją Autorki.

— SPACER —

Zamów Tutaj Swoją Książkę

— SPACER —

Pobierz fragment książki

— SPACER —

— SPACER —

Możesz zadać pytanie Autorce tutaj:

 

— SPACER —

— SPACER —

Rekomendacje czytelników

— SPACER —

Książkę zamówiłem z polecenia. Nie miałem wobec niej żadnych oczekiwań. Pomimo to, jak tylko wyciągnąłem przesyłkę ze skrzynki poczułem niesamowitą potrzebę przeczytania tej książki od razu i tak się stało.

Gdyby miał napisać w kilku słowach, co w książce się znajduje, to jedyne słowa jakie mogą to opisać brzmią: “wszystko czego Ci potrzeba”. Jednak to stanie się jasne, dopiero jak przeczytasz książkę, a Ty być może zastanawiasz się dopiero nad jej zakupem i czytasz tą opinię, żeby podjąć decyzję.

Napiszę więc co mi dało przeczytanie książki po raz pierwszy. Tak po raz pierwszy, bo mam niemal pewność że przeczytam ją jeszcze wiele razy. Otóż czytając tą książkę zidentyfikowałem swój największy lęk przed rozwojem, a potem znalazłem w książce informacje, dzięki którym ten lęk przestał być istotny. Nie wiem, co Ty znajdziesz w książce, ale jeśli tylko interesujesz się rozwojem duchowym, to na pewno znajdziesz w niej cenne informacje, które pozwolą Ci pójść dalej. Ta książka to skarbnica wiedzy, w której autorka pięknie opisuje naszą drogę do oświecenia.

Ja osobiście jestem bardzo wdzięczny, za to że mogłem tą książkę przeczytać i polecam ją każdemu, kto chce się rozwijać duchowo.

Krzysztof Nyrek, Manager, Wrocław

Czytanie książki miało być celebracją, ale wyszedł maraton, bo jak zaczęłam czytać, nie mogłam się oderwać. Czytałam sercem, bo rozum nie jest najlepszym odbiorcą tej treści.

Swoją książką Autorka zabrała mnie w cudowną podróż, podróż, którą już kiedyś zaczęłam i którą w swoim tempie kontynuuję.
Ta wycieczka nie była łatwa. Na początku odezwało się Ego: ,,O, zobacz jaka jesteś genialna! Jak wysoko jesteś!”. Potem umysł zaczął siać zamęt, chciał wszystko posegregować, powkładać w ramy, uruchomił wewnętrznego krytyka…
Tylko dusza zachowała spokój.

W genialny sposób Autorka opisała coś, co jest, a czego nie widać. Coś, co jest WSZYSTKIM  a jednocześnie niczym konkretnym.
Poruszyła mnie, a właściwie wstrząsnęła energetycznie, a jednocześnie ukoiła, ugruntowała.

Oczywiście nie jest to przekaz ,,na raz”, będę do niego wracała i czerpała, jak z życiodajnego źródła.
Z wielką Miłością dziękuję🙏 za Twój DAR.

Julita, Sieradz

Autorka bardzo precyzyjnym językiem przeprowadza przez opisy stanów świadomości, które niedostępne są intelektualnemu postrzeganiu. Lektura to swoisty kod, który pozwala na niemożliwą dla umysłu podróż – czytając odnosiłem wrażenie, że spoglądam poza jego granice. Dla mnie była to forma medytacji. Jestem bardzo wdzięczny za ten przekaz. Na pewno będę do niego wracał.

 

Kajetan, Bielsko-Biała

Przeczytałam książkę “Jestem Świadomością”, dotarła do mnie dzięki koledze. Już od jakiegoś czasu poszerzam swoją świadomość. Mam za sobą kilka interesujących lektur…

Tę  książkę pochłonęłam …. choć i tak pewnie przeczytam ją jeszcze kilka razy bo nie wszystko z pewnością dotarło. Jedno co mogę powiedzieć, że ja też tak chcę… Pozbyć się tych ziemskich odczuć i po prostu być. Poczuć tą jednię.
Szczególnie ważne chyba dla mnie jest aby umieć uwalniać się od bólu fizycznego… choć wiem, że on coś pokazuje… jednak często nazbyt  długo to ze mną jest.

Dominika, właściciel firmy , Wrocław

Tej książki nie można traktować jako poradnika lub podręcznika do osiągania stanów oświecenia. Jest to bardziej dzieło teologiczno-filozoficzne, a jego lektura wymaga skupienia i wyciszenia. Nie warto zatem spieszyć się z czytaniem, bo wiele rzeczy może umknąć. To książka, którą krok po kroku, powinno się analizować i korzystać z podpowiedzi własnej intuicji. Nic nie jest tu napisane wprost. Tak, jakby autorka pozostawiała wolną przestrzeń do indywidualnego zdobywania doświadczeń duchowych, a opisane przez nią stany były do tego inspiracją. Bez wątpienia jest to książka o wysokich wibracjach, do której warto wracać w różnych momentach życia i pogłębiać sens zawartej w niej prawdy.

Ania W., Warszawa

Dziękuję Brygidzie za tę książkę. Ująć w ten sposób to wielka rzecz. Myślę,że to ważna lektura dla ludzi, którzy, jak ta ryba w wodzie przeczuwają, że prócz wody musi być coś jeszcze. Dla ludzi , którzy wkraczają na duchową ścieżkę i dla tych którzy długo idą , którzy po przeczytaniu pięknych cytatów np. Krishnamurtiego sięgają po jego książki i zaczyna się zawiła droga. Krisznamurti w sposób trudniejszy mówi dokładnie o tym, o czym pisze Brygida, ale Krishnamurtiego odłożą ,bo czas w jakim pisał, tłumaczenie, pewna rozwlekłości powoduje zarzucanie zamiaru przeczytania wszystkiego. Brygida łagodzi dystans chociażby wstępem i świadectwem, że jest zwykłym człowiekiem, potem wiemy, że niezwykłym ,ale tu już trzeba wyjść poza wstęp, który nas zachęca, bo już bliższa ciału koszula, gdy tzw. zwykła dziewczyna, z naszego kręgu geograficznego, wychowana w naszej kulturze mówi to, poprzez swoje doświadczenie,to nas porusza głęboko. można zaznać ulgi, że nasze przeczucia co do przeróżnych guru,religii, nie wynikają z naszego spisku, lecz są intuicją. Zresztą co ja będę się rozpisywać, będę polecać a jak uznam, że powinnam komuś kupić tę książkę to kupię. Brygidę w cichości tulę do serca. Wiem, że jej obecność na tym świecie podnosi wibrację innych.

Beata D.

Wydawałoby się, że to tylko 153 strony, a tu nad wieloma spostrzeżeniami, trzeba się pochylić i zastanowić. Ołówek w dłoni, żeby móc do tego powrócić, ale i wiele elementów, które są mi bliskie przez pryzmat życiowych doświadczeń.
…Porzucamy pychę, dumę czy potrzebę utwierdzania się w swojej wspaniałości. Nasze działania w służbie innym są wolne od pokusy pochwały czy obwieszczania wszem i wobec naszej pozornej wielkości… Dziękuję

Kamila, Dolny Śląsk

— SPACER —

O Autorce

— SPACER —

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Brygida Pietraszek

 

 

Wieloletni konsultant holistyczny i pogłębiania własnej samoświadomości. Autorskie techniki pracy opiera na samopoznaniu wewnętrznej prawdy i holistycznym podejściu do człowieka oraz życia.

 

Swoje życie dedykuje podnoszeniu ludzkiej świadomości i poprawie życia w każdej jego płaszczyźnie poprzez osiągnięcie życiowej równowagi.
Nie związana z jakąkolwiek religią.[/text_block]

— SPACER —

Zamów Tutaj Swoją Książkę