fbpx
Koherencja serca - co to takiego? - Cel Życia
4613
post-template-default,single,single-post,postid-4613,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Koherencja serca – co to takiego?

Koherencja to termin wykorzystywany w fizyce. Oznacza synchronizację pomiędzy systemami, ale taką, podczas której zachodzi połączenie i zgodność, efektywne wykorzystanie energii, globalny porządek, co powoduje, że osiągnięta pełnia staje się większa, niż suma składowych.
Koherencja serca jest stanem, kiedy 2 główne nasze systemy i jednocześnie „urządzenia” elektromagnetyczne – serce oraz mózg, zaczynają pracować w synchronicznym rytmie o jednolitej i stałej częstotliwości. Oznacza ona wysoki stan uporządkowania, harmonii oraz stabilizacji szeregu aktywności wewnątrz naszego ciała przez określony czas.
Umysł, kiedy jesteśmy w stanie koherencji, zostaje wyciszony, a myśli i emocje przestają zakłócać nasze aktywności oraz działania.
W naszej sferze emocjonalnej, mentalnej oraz energetycznej zachodzi pełna harmonia. Serce odgrywa w tym procesie kierującego wszystkim, swoistego centralnego procesora i generatora.
Możemy nauczyć się osiągać stan koherencji na życzenie, a także korzystać świadomie z ogromnie bogatej gamy wartości, jakie on przynosi w każdej sferze funkcjonowania człowieka.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x