fbpx
Koherencja serca – dostęp do inteligencji serca - Cel Życia
5378
post-template-default,single,single-post,postid-5378,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Koherencja serca – dostęp do inteligencji serca

.
Osoby, które praktykują koherencję serca wiedzą doskonale w jaki sposób znajdować się w stanie harmonii, w którym nasze serce i mózg pracują w pełnej synchronizacji. Wtedy czujemy prawdziwe i głębokie połączenie z innymi ludźmi i wszystkim, co nas otacza.
Możemy ten stan wewnętrznego zestrojenia osiągnąć na życzenie, w każdym momencie i bardzo krótkim czasie. Koherencja serca uwalnia nas od ciągłych myśli, zmartwień, lęków, czy innych emocji, które odwracają uwagę od wewnętrznego skupienia oraz przejrzystości intencji. Pomaga osiągnąć i utrzymać głębokie skupienie w naszym sercu, co wydatnie ułatwia odbieranie wewnętrznego przewodnictwa i intuicyjnych wskazówek.
Kiedy znajdujemy się w stanie wewnętrznego spokoju i wyciszenia oraz jesteśmy w pełni skupieni w przestrzeni naszego serca, znajdujemy się daleko poza sferą mentalną i możemy w łatwy sposób uzyskać dostęp do głębokich intuicyjnych zasobów – inteligencji serca.
Inteligencja serca to przepływ uniwersalnej mądrości pochodzącej ze stanów wyższej świadomości, czego doświadczamy dzięki naszemu energetycznemu sercu, stanowiącemu swoisty punkt dostępowy.
Możemy uzyskać wtedy głębokie odpowiedzi na ważne pytania, odebrać wskazówki dotyczące najlepszych działań i decyzji lub zostać poprowadzeni w optymalnym dla nas kierunku przez super inteligentny system naszej osobistej życiowej nawigacji.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
1 rok temu

Krotko i do rzeczy, bez rozmieniania sie.
Pozdrawiam serdecznie!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x