fbpx
Matrix, w którym żyjesz – czyli rzeczywistość jaką tworzysz i zasilasz. - Cel Życia
2735
post-template-default,single,single-post,postid-2735,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Matrix, w którym żyjesz – czyli rzeczywistość jaką tworzysz i zasilasz.


Zapewne oglądałeś kultowy już dziś film Matrix, w którym ludzie żyli w systemie, stworzonym i zaprogramowanym, by ich w pełni kontrolował, będąc jedynie dostarczycielami energii dla maszyn i programów. Ta wizja jest w sumie bardzo realna, a dziś, jak nigdy wcześniej, możemy jej doświadczać.

Czy faktycznie jesteśmy poddawani globalnej manipulacji i wykorzystywani przez jakiś system?


W obliczu pandemii i wprowadzonych licznych ograniczeń, pojawia się codziennie masa doniesień o systemowej dezinformacji, manipulacji, depopulacji, budowie destrukcyjnej sieci 5G i wielu innych rzeczach mających niszczyć ludzi. Mnożą się kolejne wersje tego, czym jest korona wirus i po co się pojawił.


Matrix objawia swoje oblicze.
On istnieje naprawdę. To świat mentalnej iluzji, która tworzy twój umysł, zasilany nisko wibracyjnymi emocjami – lękiem, depresją, złością, nienawiścią czy bezradnością. Matrix jest sumą tych energii i wszystkich umysłów żyjących w nieświadomości ludzi. Zupełnie jak w filmie. Kiedy pozwalasz poddać się kontroli swojego umysłu, stajesz się więźniem systemu. Kiedy czytasz, oglądasz i słuchasz informacji, kolejnych teorii i destrukcyjnych scenariuszy, rosną emocje i zasilasz ten system. Twoja uwaga skupiona jest na kolejnych ujawnieniach, działaniach rządu, wprowadzanych nowych ograniczeniach, zwolnieniach w firmach, finansowych perturbacjach. Powoduje to zasilenie i wzmocnienie tego wszystkiego, czego w sumie nie chcesz ani dla siebie, ani dla nikogo innego. A Ty jedynie starasz się utrzymać głowę na powierzchni wody, by złapać oddech.


Możesz jednak jak Neo zdać sobie sprawę, że cały ten pojawiający się negatywny obraz systemu, cały Matrix, to … ty sam. Ty jesteś Matrixem, kiedy pozwalasz, by twój umysł na tobą panował, kiedy utożsamiasz się z nim i zespalasz z tworzoną przez niego iluzją życia.
Zawsze możesz wybrać wolność, jak dokonali tego bohaterowie filmu.


Wyjście z Matrixa oznacza uwolnienie się z iluzji umysłu i podniesienie samoświadomości. Wyjście poza umysł. Uwolnienie się z systemu i zaprzestanie zasilania go swoją życiową energią. Kiedy zrobi to wielu ludzi, świat bardzo się zmieni.


Jesteś operatorem i użytkownikiem niezwykle inteligentnej i bardzo zaawansowanej technologii, na którą składa się twoje ciało, serce, dusza i Świadomość. Masz to wszystko do swojej dyspozycji. Kiedy poddasz się działaniu inteligentnej energii życia, będziesz funkcjonował w najlepszej dla siebie rzeczywistości. Możesz też przebywać dalej w iluzji globalnego umysłu i cierpieć, jak do tej pory.


Teraz jest czas na decyzje i działania. Od ciebie zależy jak będzie kształtować się rzeczywistość w najbliższych tygodniach, miesiącach, a nawet latach. Prawdziwe życie jest wolne od ograniczeń.

Jesteś kroplą w morzu milionów kropli. Jesteś całym morzem, które tworzysz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x