fbpx
Nie uda Ci się ukryć … - Cel Życia
1576
post-template-default,single,single-post,postid-1576,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Nie uda Ci się ukryć …

 

Kiedy doświadczasz jakiegoś zdarzenia lub zachowania innych osób wobec Ciebie, pojawiają się emocje. I myśli. A po nich kolejne emocje. Myśli są pierwsze, z nich rodzą się emocje.
Tak kręci się koło wyznaczające sposób i siłę Twoich reakcji na zewnętrzny świat.

 

Czasem zastanawiasz się jak to się dzieje, że spotyka Cię tyle przykrych sytuacji, okoliczności, nieprzychylnych reakcji ludzi. Skąd to się bierze i jak się od tego uwolnić?

 

Czasem próbujesz z tym walczyć i bronić się przed tym, co przynosi życie. Czasem chcesz się schować, uciec daleko, byle uniknąć trudności i bólu.
Ukrywasz swoje uczucia, myśli i emocje. Trzymasz je dobrze schowane i zamknięte we własnym wnętrzu. W żaden sposób nie dajesz poznać innym, co się w Tobie dzieje.
Po co mają wiedzieć.
Bezpieczniej jest się ukryć, by nie pogarszać sytuacji, nie powodować większych kłopotów. Lepiej mieć spokój.

 

Lepiej, żeby szef nie wiedział co czujesz w związku z jego zachowaniem i tym, jak Cię traktuje. Może wręczy Ci wypowiedzenie z pracy?
Lepiej, żeby Twoja partnerka lub partner nie wiedział/a jakie w Tobie krążą myśli i emocje. Nie wyrazisz tego, jak czujesz się w związku i co Cię boli. Gdyby to wyszło na jaw, może wszystko by się skończyło. A tego się bardzo boisz.
Lepiej, żeby Twoi rodzice nie wiedzieli, co myślisz o nich od lat. Co uwiera Cię od dzieciństwa. To już przeszłość i trzeba zapomnieć.
Lepiej, żeby Twój klient nie wiedział jak bardzo frustruje Cię i złości fakt, że wykłóca się z Tobą o rabat, nie płaci na czas. Gdybyś wyraził swoje emocje, na pewno odszedłby i nic byś nie zarobił.
Wydaje Ci się, że znalazłeś doskonały sposób na ominięcie życiowych raf i kłopotów w relacjach z ludźmi.

 

Bardzo się mylisz.
Jesteś jak otwarta księga, z której każdy może czytać.

 

Wszystko co czujesz, wszystkie myśli wychodzą na zewnątrz. Niczego nie jesteś w stanie ukryć.
Jak to jest możliwe?

 

Twój mózg i serce to urządzenia elektromagnetyczne. Nadają i odbierają sygnały. Emitują energię. Myśli i emocje są impulsami tworzonymi przez umysł i „sprzężony” z nim mózg. Poprzez pole energetyczne, które Cię otacza, są wysyłane na zewnątrz.
Za pośrednictwem pola energetycznego i układu nerwowego, inne osoby mogą je odebrać. Jeśli tylko mają otwartą wrażliwość na energię, odczytają dokładnie co czujesz i myślisz. Nie są wymagane żadne nadprzyrodzone zdolności. Wszyscy mamy pewien potencjał w tym kierunku.

 

Nie możesz się więc schować.
Jako ludzie jesteśmy istotami energetycznymi, sensytywnymi. Posiadamy wokół siebie pole elektromagnetyczne, którego źródłem jest serce. Poprzez nie emitujemy destrukcyjne myśli i emocje dotyczące nas samych, ludzi i życia, a także wysoko wibracyjne uczucia.
Nawet jeśli nie jesteś świadomy, reagujesz na to, co wysyłają inni. Czasem agresją i niechęcią, a czasem wręcz ktoś magnetycznie Cię przyciąga swoją aurą dobroci, łagodności, mądrości.
W taki sam sposób Ty wpływasz na innych.

 

Jeśli mentalnie próbujesz ukryć swoje myśli i emocje, stwarzasz sobie tylko iluzję bezpiecznej kryjówki. Nie możesz schować, ani zablokować tego, co dzieje się w Twoim wnętrzu.
Ukryte przed innymi myśli i emocje nie tylko są „widoczne”, ale uderzają w Ciebie i powodują spustoszenie w Twojej rzeczywistości. Sam jesteś architektem dotykających Cię trudności, komplikacji i frustracji.

 

Możesz zacząć bezpiecznie wyrażać siebie. Uzdrowić źródła destrukcji, które w Tobie głęboko tkwią.
Kiedy to zrobisz, rozbroisz niebezpieczny ładunek kumulowany w Twoim wnętrzu.
Będziesz wolny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x