fbpx
Niezawodny sposób szybkiego ładowania osobistych akumulatorów. - Cel Życia
5646
post-template-default,single,single-post,postid-5646,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Niezawodny sposób szybkiego ładowania osobistych akumulatorów.

Ładowanie akumulatorów, to popularne określenie rozmaitych sposobów, które mają nam zapewnić wypoczynek, regenerację oraz przywrócenie witalności, życiowej energii.
Wypełniony stresem, pośpiechem, dużą ilością obowiązków i aktywności styl życia powoduje, że często „brakuje nam paliwa” – naszej energii. Działanie, myślenie, podejmowanie decyzji, a nawet zwykłe codzienne funkcjonowanie, przychodzą nam z trudem. Czujemy przeciążenie fizyczne, psychiczne, a nawet czasem wypalenie. Nasz układ nerwowy jest przeładowany, co sprawia, że zdarza się nam reagować z intensywnością i postacią nieadekwatną do sytuacji.
Czujemy, że potrzebujemy „resetu”, regeneracji i powrotu do równowagi. W krótkim okresie czasu możemy sięgać po kawę, napoje energetyczne, sport, hobby, pasję, rozrywkę lub inne metody.
W dłuższej perspektywie marzymy o urlopie, wyjeździe gdzieś jak najdalej od codziennego zgiełku. Kiedy już nam się to uda wydaje się, że osiągamy to, o czym marzyliśmy. Czy jednak faktycznie potrafimy wypocząć i zregenerować się na dłużej? Na jaki czas starczy nam energii już po zakończeniu urlopu?
Czy jeden telefon, wiadomość, a nawet myśl o tym, co czeka nas po powrocie do codziennej rzeczywistości, potrafią przywołać z powrotem stres, a energia z pieczołowicie ładowanych akumulatorów ulotni się?
Każdy z nas ma w sobie niezawodne „narzędzie”, które przywraca nam pełnię mocy w ciągu kilku minut, bez względu na okoliczności. Nie potrzebujemy jakiś specyficznych warunków. To nasze serce i praktykowanie koherencji serca. Trzy razy dziennie po 3 do 5 minut koherencji serca wystarczy, by naładować osobiste akumulatory energią na cały dzień. Nawet emocje, jeśli się pojawią, nie będą ani głębokie, ani długotrwałe. Dzięki koherencji, szybko wracamy do równowagi.
Serce jest generatorem życiowej energii i zawsze przywróci nasze osobiste akumulatory do poziomu pełnego naładowania. Koherencja serca to optymalny stan naszego funkcjonowania, wysokiej energii i witalności, pełni kreatywności, efektywności oraz przejrzystego myślenia. To również stan optymalnego zdrowia i warunków do podejmowania najlepszych decyzji w każdym obszarze życia.
Dyżurne źródło mocy, harmonii i równowagi.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x