O Mnie - Cel Życia
114
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-114,op-plugin,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Cześć,
Nazywam się Robert Trzebiński.

 

Moją najwyższą wartością jest stałe podnoszenie świadomości – własnej, jak i ludzi, z którymi pracuję. Inspirowanie ich, by kierowali się swoimi najwyższymi wartościami i dzielili się z innymi tym, co mają w sobie najcenniejszego.

 

Zanim odkryłem swoją drogę, spędziłem ponad 20 lat zawodowego życia w korporacjach i dopuszczałem do decydującego głosu swoje przekonania, lęki i inne emocje. Mimo satysfakcjonujących zarobków i pracy w dużych firmach, nie czułem spełnienia i głębszego sensu tego co robiłem. Często zadawałem sobie pytania – Kim jestem? Co mógłbym robić, żeby czuć radość i spełnienie?

 

Przeszedłem drogę głębokich osobistych i zawodowych transformacji. Praca nad własnymi wzorcami i przekonaniami, poprowadziła mnie do odkrycia, że to czego tak długo szukałem, jest moją drogą służenia ludziom.

 

Moim mottem jest:

Prawdziwym mistrzem nie jest ten, który ma wielu wyznawców, ale ten, który wychował wielu mistrzów”

 

Wierzę głęboko, że każdy z nas jest prawdziwym mistrzem, który być może o tym na pewien czas zapomniał.

Warto sobie przypomnieć.