fbpx
Od czego można zacząć? - Cel Życia
2191
post-template-default,single,single-post,postid-2191,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Od czego można zacząć?

 

Być może jesteś gdzieś na początku drogi zmian w swoim życiu, a może dopiero zastanawiasz się co zrobić. Być może czujesz, że utknąłeś i wiesz jak ruszyć z miejsca. Może Twoja sytuacja jest poważna, gdyż doświadczyłeś zdrowotnych zawirowań, straciłeś pracę, nie masz pieniędzy, a może nie potrafisz dojść do równowagi po bolesnym rozstaniu z partnerem.
Bez względu na rodzaj życiowych okoliczności czujesz, że potrzebujesz gruntownej odmiany, jak ryba wody.

 

Od czego najlepiej zacząć? Jakie wykonać działania?

 

Może Ci się wydawać, a okoliczności ku temu właśnie kierują Twoje myśli, że niezbędne są szybkie, a w zasadzie natychmiastowe efekty, byś w końcu poczuł się lepiej, by pojawił się spokój.
Może już miałeś do czynienia z rozmaitymi technikami, które wydają się być idealnym rozwiązaniem. Może dopiero je rozważasz.

 

Co będzie najlepsze, bym szybko znalazł się w innym miejscu? Może takie pytanie krąży w Twojej głowie?

 

Rozważ prace u podstaw. Podejdź do siebie i swojej zmiany, jakbyś miał zbudować swój ukochany dom. A postawienie każdego budynku, zwłaszcza tego wymarzonego dla siebie, zaczyna się od solidnych fundamentów. Nie chcesz chyba po raz kolejny się rozczarować patrząc jak rozpada się zamek postawiony na piaszczystej glebie. Nawet jeśli teraz kuszą Cię liczne możliwości ze swoimi obietnicami.

 

Fundamentem budynku, jaki chcesz postawić, jest oddech.
Nawet, jeśli teraz w to wątpisz. Co może dać taki sobie zwyczajny oddech? Każdy przecież oddycha i nic nadzwyczajnego się nie dzieje.
Użyj niezwykłego oddechu – świadomego. Proces takiego oddychania, podczas którego nauczysz się kierować swoją uwagę i energię w głąb siebie, da Ci ogromną wartość. Odłączysz zasilanie umysłowi, który stoi za wszystkimi Twoimi porażkami i kłopotami. Poczujesz więcej spokoju i staniesz się bardziej uważnym obserwatorem siebie.

 

Oddech być może działa wolniej, niż byś sobie tego życzył. Jeśli jednak będziesz pracować z pokora i cierpliwością, poprowadzi Cię on do uwolnienia spod kontroli umysłu i pożegnania się z wieloma ograniczającymi przekonaniami. Przyjdzie także świadomość prawdziwego sensu tych najtrudniejszych doświadczeń i docenisz ich prawdziwą wartość.

 

Bez tego żadna cudowna technika nie doprowadzi Cię do prawdziwego celu, a nie tam dokąd byś oczekiwał. Spotkasz tylko więcej tego, czego dziś masz dość i od czego próbujesz uciekać.

 

Oddech działa z mocą wody drążącej skałę. Uwalniając się od oczekiwań natychmiastowej gratyfikacji, zanim się zorientujesz, doprowadzi Cię tam, gdzie nawet dziś nie spodziewasz się dojść.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x