fbpx
Odzyskaj równowagę. - Cel Życia
2630
post-template-default,single,single-post,postid-2630,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Odzyskaj równowagę.


Być może dziś bezustannie gonisz uciekający czas. Wydaje się, że jest ciągle tak dużo do zrobienia, że nie starcza na to doby. Cały czas dochodzi coś ważnego i ważniejszego.

Oszczędzasz czas na sobie samym, ponieważ inne rzeczy są bardziej istotne. Posiłki spożywasz w biegu, jesz byle co, niedbale. Najczęściej w tym czasie coś czytasz lub rozmawiasz przez telefon. Bez snu także można się obejść, a przynajmniej go ograniczyć. Cztery, pięć godzin wystarczy, jeśli dołożysz do tego poranny rozruch, kawę i kilka energetycznych drinków w ciągu dnia.
Liczą się terminy, priorytety i czas, który jest przecież tak ograniczony.


Uważaj tylko, ponieważ szybko zbliżasz się do ściany. Wtedy ani czas, ani terminy, ani priorytety które Cię teraz tak ekscytują, nie będą miały znaczenia. To co Cię napędza jest jak narkotyk, a nie zdrowa życiowa energia. Spalasz wszystkie swoje rezerwy.


Życie na kredyt bywa intensywne, ale trwa krótko.
Jeśli czujesz, że utrzymanie tempa kosztuje Cię coraz więcej, a stres i brak snu zaczynają naprawdę dokuczać, to może jest najlepszy czas, żeby się zatrzymać.


Porozmawiajmy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x