fbpx
Osobisty wykrywacz prawdy. - Cel Życia
3609
post-template-default,single,single-post,postid-3609,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Osobisty wykrywacz prawdy.

 

W obecnym, chaotycznym i szybko zmieniającym się świecie jesteśmy wręcz zalewani informacjami. Ich ilość jest tak duża, że przekracza możliwość percepcji ludzkiego mózgu. Większość z nich jest dla nas nieistotna lub nieprawdziwa. Potrafi jednak zaprzątnąć na długo naszą uwagę i energię. Nasz umysł, o ile mu na to pozwolimy, kieruje nas w tę stronę. Dopiero po pewnym czasie okazuje się, że to czym przejmowaliśmy się lub o czym intensywnie rozmyślaliśmy, nie jest ani ważne, ani prawdziwe.

Czy istnieje jakiś sprawdzony sposób, który pozwala odróżnić prawdę od kłamstwa, informację istotną od nieważnej? Coś, co zaoszczędzi nasz czas, energię, a często również uchroni nas od przykrych finansowych konsekwencji?

Jest takie rozwiązanie.
Co więcej, to subtelna i niezwykle zaawansowana technologia. Mamy ją na swoim osobistym wyposażeniu, jednak najczęściej nie jesteśmy w ogóle tego świadomi.
Technologia ta jest „umieszczona” w naszym sercu. Można jej w każdej chwili użyć i korzystać w bardzo szerokim zakresie z niezwykle holistycznymi rezultatami. Można się tego nauczyć i nie wymagane są żadne kwalifikacje lub też wybitne zdolności. Potrzebne jest tylko serce, otwartość i ciekawość siebie.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x