fbpx
Po co nam serce? - Cel Życia
3613
post-template-default,single,single-post,postid-3613,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Po co nam serce?

 

Pogrążeni w codziennym biegu, by nadążyć za uciekającym coraz szybciej życiem, zmagając się z trudnościami i lękami, przypominamy często muchę uderzająca ciągle o tę samą szybę, która próbuje wydostać się na zewnątrz. Tak bardzo staramy się wyważyć otwarte drzwi. Wymyślamy, szukamy, próbujemy sięgamy po porady innych ludzi, a wcześniej czy później wracamy do punktu wyjścia.
W większości przypadków potrzebujemy bardzo specyficznych doświadczeń, by skierować się do miejsca, jakie zwykle jest daleko na naszej liście priorytetów.
Do serca.

Dla większości jest ono „urządzeniem” zapewniającym krążenie krwi w organizmie. Na poziomie literatury i społecznych przekonań, serce kojarzy się z emocjonalnością, naiwnością, czy łatwowiernością. Czymś nieprzewidywalnym, będącym w opozycji do myślenia, chłodnej logiki czy racjonalności. Są to bardzo powszechne i mylne stereotypy. Nie mamy nawet pojęcia jak wyjątkową i potężną technologia dysponujemy. Czymś, co przewyższa wielokrotnie wszystko, co do tej pory stworzył i podporządkował sobie człowiek. To niezawodna i doskonale inteligentna technologia, która zasila najpotężniejsza energia wszechświata – Miłość.

Serce tylko w niewielkiej części swoich bogatych funkcji jest organem. Przede wszystkim stanowi generator pola elektromagnetycznego i prawdziwe centrum, kierujące wszystkimi procesami związanymi z tym, co widzialne i niewidzialne w nas.
Moc serca daje nam możliwość korzystania z szeregu niezwykłych narzędzi i zdolności. Otwiera perspektywę świadomego wpływania na naszą rzeczywistość, dzięki energii wdzięczności, miłości i współodczuwania. Poprzez serce możemy poznać cel naszej życiowej drogi i skutecznie się po niej poruszać, otrzymując szczegółowe instrukcje w zakresie każdego najlepszego dalszego kroku.
Głęboka intuicja i inteligencja serca dają nam ogromną wartość, służąc jako osobisty, inteligentny system życiowej nawigacji. Unikamy wtedy bolesnych i kosztownych błędów, zagubienia oraz frustracji.

Serce to centrum biofizyczne, biochemiczne, elektromagnetyczne i energetyczne naszego ludzkiego kompleksowego systemu. Dzięki niemu możemy zawsze wiedzieć, co dla nas jest najlepsze i najbardziej wartościowe, jakie wybory i decyzje nam posłużą, a jakie w przyszłości doprowadzą do rezultatów, jakich dla siebie nie chcemy.

Poprzez serce nieustannie oddziałuje na nas Uniwersalna Najwyższa Inteligencja. Życie ze świadomym korzystaniem ze wszystkich atrybutów i mocy serca przynosi każdemu, kto się na to zdecyduje, ogromną zmianę jakości życia, spokój i spełnienie. Prowadzi do wielkiego skoku samoświadomości i uwolnienia się ze wszystkich ograniczeń, a także nagromadzonego przez lata emocjonalnego balastu.

 

Tekst pochodzi z ebooka mojego autorstwa „Moc Serca – narzędzie bezgranicznej inteligencji”.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x