fbpx
Pole, które "mówi" o nas wszystko. - Cel Życia
5577
post-template-default,single,single-post,postid-5577,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Pole, które „mówi” o nas wszystko.

 

 
Serce człowieka jest najpotężniejszym generatorem pola elektromagnetycznego i energii w ludzkim ciele. Pole elektryczne serca ma moc 60 razy większą, niż pole elektryczne generowane przez ludzki mózg. Można go zmierzyć dzięki elektrokardiogramowi (ECG) i jest wykrywalne w każdym miejscu ciała. Pole magnetyczne serca ma moc 100 razy większą, niż pole magnetyczne mózgu. Udało się je wykryć i zmierzyć przy użyciu magnetometru, w odległości do metra od ciała. Na tyle pozwoliły możliwości techniczne urządzenia.*
Pole elektromagnetyczne człowieka zmienia się nieustannie, w zależności od naszego stanu emocjonalnego. Każda myśl, emocja, uczucie, mają swój energetyczny ładunek i wpływają na pole, a poprzez nie na innych ludzi wokół nas. Poprzez pole odbieramy również innych, a także ich stany emocjonalne. Poprzez nasze pole elektromagnetyczne, energetyczne, odbywa się komunikacja z innymi osobami. Wszystkie interakcje z otoczeniem odbywają się poprzez pola elektromagnetyczne. Ma ono specyficzną formę – torusa, jak na załączonym zdjęciu.
W polu tym są wszystkie informacje, które nas dotyczą – myśli, emocje, przekonania, nawyki, traumy, choroby i ich źródła, przeżycia. Możemy z niego odczytać wszystko, jak z otwartej księgi. Pole emanuje energią o wibracji odpowiadającej aktualnemu stanowi emocjonalnemu, poziomowi naszej świadomości.
Mamy na ten stan rzeczy realny wpływ. Możemy świadomie zmieniać poziom i częstotliwość naszej energii, naszego pola elektromagnetycznego. Wtedy zmienia się wszystko – jakość naszych relacji z ludźmi, jakość całej naszej rzeczywistości.
 
Czy jesteś świadomy czym wypełniasz codziennie swoje pole? Ma to kluczowy wpływ na wszystko, czego codziennie doświadczasz.
 
 
*wg. badań i opracowań Instytutu Heart Math.
Zdjęcie pochodzi z zasobów Heart Math.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x