Przewodnik_doświadczenia - Cel Życia
1249
page-template-default,page,page-id-1249,theme-bridge,bridge-core-2.1.9,op-plugin,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Moje doświadczenia z Przewodnikiem.

 

 

Sam doświadczyłem całej gamy rozterek, wyzwań i bardzo trudnych przeżyć. Przez ponad 20 lat stawiałem sobie coraz lepsze pytania i po jakimś czasie nauczyłem się odczytywać odpowiedzi. Na swojej drodze spotkałem rozmaitych nauczycieli, mentorów i pozornie zwykłych ludzi, którzy przekazywali mi kluczowe informacje.

 

System Pitagorasa zaskoczył mnie swoją prostotą i niezwykłą trafnością oraz głębią informacji. Pomógł mi obrać kierunek, który wcześniej był dla mnie mało jasny. Zupełnie w to nie wierzyłem. Zacząłem intensywnie pracować nad swoimi talentami, w jakie wcześniej wątpiłem.

 

Osobą, dzięki której poznałem system Pitagorasa był Dan Millman, amerykański pisarz, mówca i nauczyciel. Postać Dana była głównym bohaterem książki i filmu „Siła Spokoju” („Peaceful Warrior”). Jest on byłym mistrzem świata w gimnastyce, autorem wielu książek dotyczących rozwoju osobistego. Uczy bycia Tu i teraz i drogi Wojownika Pokoju. Przekazuje poprzez swoje książki i nauki, praktyczne lekcje i inspiracje. Pobierał nauki u wielu nauczycieli reprezentujących rozmaite kultury, filozofie i przekonania.

Dan poznał system Pitagorasa wiele lat temu, ucząc się go od jednego ze swoich nauczycieli na kursie na Hawajach. Wykorzystuje go od ponad 30 lat pracując z ludźmi poszukującymi wskazówek i pomocy w odnalezieniu swojego najważniejszego życiowego kierunku.

Polecił mi on to narzędzie do mojej pracy coachingowej, za co jestem mu ogromnie wdzięczny. Wielu ludzi dzięki temu zyskało już bardzo wartościowe wskazówki, pomagające ukierunkować się w życiu i dokonać długo oczekiwanej wewnętrznej transformacji.