Przewodnik testymoniale - Cel Życia
1244
page-template-default,page,page-id-1244,theme-bridge,bridge-core-2.1.9,op-plugin,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-20.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Poznaj Opinie osób, które skorzystały z Przewodnika:

 

Ewa

 

Wiele osób poszukuje swojego miejsca w świecie, szans na doskonalenie i uruchamianie własnych wewnętrznych sił.

Opracowanie ścieżki życiowej zapisanej w „kosmicznym” algorytmie liczby urodzeniowej jest podejściem niekonwencjonalnym, jednak zaskakuje dużą zbieżnością z rzeczywistymi aspektami osobowości :-).

Zarówno opracowanie przygotowane przez Roberta, jak i rozmowa z nim w czasie sesji coachingowej dają dużo wiary w wewnętrzne zasoby i inspirują do podejmowania wyzwań i pracy nad sobą.

 

Ewa Świderska, Warszawa

 

 

Patryk

 

Dzięki pracy z Robertem i analizie mojej ścieżki życiowej „przejrzałem na oczy”. Wielokrotne zadawanie sobie pytań co chce w życiu robić, w czym jestem dobry, co sprawia mi przyjemność nie do końca przynosiło satysfakcjonujące odpowiedzi. Dopiero praca z Robertem przyniosła efekt!

Dziś wiem co mam robić, w którym kierunku spoglądać i jakie są moje mocne strony, które powinienem rozwijać. Wiem jak „rozmawiać ze sobą”, jakie pytania zadawać, aby uzyskać odpowiednie odpowiedzi a w ślad za nimi efekty.

Jeśli więc szukasz celu w życiu (prywatnym lub zawodowym), jesteś na zakręcie i nie wiesz, gdzie dalej podążać musisz koniecznie skorzystać z pomocy Roberta!

 

Patryk Wójcik, Warszawa

 

 

Kornela

 

Podczas rozmów z ludźmi potrafią pojawić się głębokie tematy, a w wyniku tego także osoby, które miały stanąć na Twojej drodze życia. W taki sposób „przyszedł” do mnie Robert, jednak zanim podjęłam wiążącą decyzje, chciałam go poznać; poczuć czy nasza relacja będzie miała prawo bytu w przestrzeni serca.

Z każdym słowem, które pojawiło się w trakcie tej rozmowy czułam, że przez Roberta przemawia dobro oraz serce otwarte na innych, ale i na samego siebie – co jest niesamowicie istotne, przynajmniej dla mnie.
Nasza współpraca przybrała formę „Przewodnika do Twojego: Kim naprawdę jestem?”, bowiem w życiu każdego przychodzi taki moment, w którym zaczyna zadawać sobie pytania typu:
„Po co ja tutaj tak naprawdę jestem?”, „Co mam do zrobienia?”, „W jaki sposób moje doświadczenia wpływają na mój cel życia?”, „Jaki jest mój cel, z którym przyszłam na ten świat?” itp.
Pytania te zadawałam sobie od dłuższego czasu i szczerze mówiąc nie sądziłam, że dzięki Robertowi uzyskam na nie tak jasne odpowiedzi, które dostałam w postaci, jak ja to nazwałam „profilu”. Jednak zanim wzięłam się za jego studiowanie, Robert dokładnie wyjaśnił mi jak mam do niego podejść by wyciągnąć z niego maksimum.

Niebywałym zaskoczeniem była dla mnie duża trafność opisu mojego zachowania w różnych sytuacjach, czy też schematu funkcjonowania tych sytuacji. Czytałam o sobie!! Jednak to dopiero wierzchołek tego co znajduje się tam wewnątrz. Dzięki temu poznałam przyczyny wszystkiego czego doświadczyłam, zrozumiałam skutki. W końcu poznałam ZASADY GRY W MOJE ŻYCIE. Energie w nim rządzące dają wiele odpowiedzi, tłumaczą, uczą i wskazują drogę.
Sam profil daje on wiele odpowiedzi, ale jeżeli nie jesteś szczery sam ze sobą, bądź nie rozumiesz, że żyjesz bazując na swoich wzorcach i przekonaniach, to pojawiają się kolejne pytania.
Pojawiły się i u mnie, a podczas sesji z Robertem na każde dostałam wyczerpującą odpowiedź, która trafiała prosto w serce.

Wiecie co jest najpiękniejsze? Teraz wiem co mam robić, jakie mam główne lekcje do przerobienia oraz co się stanie, gdy je odrobię. I nie twierdzę, że teraz będę miała wszystko „z górki”, teraz to się dopiero zacznie prawdziwy roller coaster. Skoro już znam zasady: mgła okrywająca mój cel została rozwiania, cel stał się wyraźniejszy, droga do niego jasna – to nie pozostaje nic innego jak zacząć działać, a kiedy go już osiągnę…. To pójdę dalej! A to wszystko dzięki Robertowi, za co jestem ogromnie wdzięczna.

Robert jest naprawdę niesamowitym człowiekiem, kochającym to co robi, a robi dobro!! Co słychać, widać i czuć!

 

Kornela Nyrek, Wrocław