fbpx
Oddech przywracający spokój - Cel Życia
6394
page-template-default,page,page-id-6394,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599,elementor-page elementor-page-6394

Oddech przywracający spokój

Skuteczne narzędzie emocjonalnej samopomocy

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek mieć trudność, by poradzić sobie z emocjami, które pojawiły się

i zaczęły w tobie narastać w wyniku jakiegoś zdarzenia lub zachowania innej osoby?

 

Być może wywołała je wizja niepewnej przyszłości lub trudnych życiowych perspektyw.

 

 

Być może nawet byłaś lub byłeś pod ich wpływem przez wiele godzin lub nawet dni.

O ile nie jesteśmy w stanie kontrolować emocji i nie możemy niestety ich dowolnie włączać i wyłączać jak telewizora, to mamy wpływ na to czy, w jakim stopniu i jak długo pozostaniemy pod ich wpływem.

 

Emocje wywołane przez stresujące sytuacje, powodują desynchronizację naszego systemu nerwowego. Kiedy tak się dzieje, nasze serce zaczyna pracować bardzo nierównomiernie. Stres narasta i wpływa na całą fizjologię człowieka.

Jak można sobie w takiej sytuacji pomóc?

Rozwiązaniem jest oddech skupiony na sercu

Jak to pomaga?

  • Powstrzymuje stres wpływający negatywnie na ciało i samopoczucie.

  • Pomaga w neutralizacji emocjonalnych reakcji i zachowań,

  • Eliminuje utratę energii do jakiej dochodzi, gdy jesteśmy pod wpływem emocji przez dłuższy czas,

  • Pomaga nam w wyjściu z poczucia dramatu, zagrożenia lub negatywnego znaczenia danej sytuacji lub okoliczności.

Jeśli chcesz sprawdzić
czy
Oddech skupiony na sercu
będzie przydatnym rozwiązaniem dla Ciebie

Zapisz się na darmową sesję

O sesji:

  • Trwa 20 minut
  • Odbywa się on-line
  • Jest darmowa
  • Termin ustalany jest po wysłaniu formularza z tej strony

Czym jest Oddech skupiony na sercu?

Oddech skupiony na sercu to technika opracowana przez HeartMath ze Stanów Zjednoczonych na podstawie wyników ponad 25 letnich badań naukowych. Jej skuteczność jest udowodniona licznymi świadectwami osób prywatnych i firm oraz regularnie prowadzonymi badaniami.

 

Służy osiąganiu stanu spokoju oraz emocjonalnej samoregulacji. Nie sprawi, że wszelkie problemy znikną w magiczny sposób, pomaga jednak znacząco w zmianie perspektywy, z której na nie patrzymy. Wtedy znacznie łatwiej o skuteczne rozwiązanie.

 

Oddech skupiony na sercu to pierwszy krok na drodze do Koherencji serca – stanu optymalnego funkcjonowania w obszarze zdrowia, psychiki, fizycznej wydolności. Pomaga uruchomić kreatywność, efektywnie pracować, podejmować trafne decyzje, osiągać pomyślne rezultaty naszych działań.

 

Instytut Heart Math® powstał w 1991 r. w Kalifornii. Organizacja opracowała system skutecznych narzędzi i rozwiązań technologicznych, bazujących na badaniach naukowych, których celem jest rozwój umiejętności tworzenia intuicyjnego połączenia pomiędzy sercem, a mózgiem i nawiązywanie głębokiego kontaktu z innymi ludźmi.

 

Rozwiązania Heart Math® są stosowane przez lekarzy i specjalistów  z branży medycznej, sportowców, policjantów, wojsko, kadrę menedżerską i pracowników wielu korporacji, takich jak min. Shell, Danone, Unilever, ING, Deloitte, McKinsey, SAP, Microsoft, Philips, GE oraz osoby, które chcą funkcjonować w sposób zdrowy, wolny od stresu, wykorzystując pełnię możliwości mentalnych, fizycznych i energetycznych.

Techniki Heart Math nie są formą terapii. Jej stosowanie nie stanowi podstawy do zaprzestania jakichkolwiek terapii akademickich, jeżeli takie są prowadzone, a jakiekolwiek decyzje w zakresie działań, są wyłącznie decyzjami indywidualnymi podejmowanymi przez osobę korzystającą z sesji.

O mnie

Nazywam się Robert Trzebiński.


Długo szukałem swojej drogi. Wiele lat spędziłem w dużych organizacjach, gdzie zajmowałem się marketingiem, prowadziłem projekty, szkolenia, zarządzałem ludźmi. Sporo się nauczyłem i rozwinąłem swoje kompetencje. W pewnym momencie życie pokierowało mnie w stronę, którą słabo znałem – do własnego wnętrza.
Wszystko czego sam doświadczyłem, co poznałem i zastosowałem, dziś wykorzystuję w pracy z drugim człowiekiem.


Prowadzę szkolenia, warsztaty i sesje indywidualne. Stosuję autorskie narzędzia i metody pracy w obszarach radzenia sobie ze stresem, emocjami, transformacją przekonań oraz nawyków. Uczę świadomie posługiwać się głęboką intuicją i inteligencją serca.


Wykorzystuję naukowo potwierdzone rozwiązania Instytutu Heart Math ®.
Swoje życie dedykuję zmianie świadomości oraz poprawie jakości życia ludzi, z którymi pracuję.