fbpx
Książka "Tożsamość" - Cel Życia Jestem Świadomością
5382
page-template-default,page,page-id-5382,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-28.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599,elementor-page elementor-page-5382

Tożsamość

O naturze tego Kim Jesteśmy

Brygida Pietraszek

Gdy swoją Boską Tożsamość rozpoznajesz będą tacy, którzy wyznając Boska wiarę okrzykną Cię wariatem. Bądź niewzruszony opinia innych i uważny w swojej podróży.

O Książce

Gdzieś głęboko jesteśmy poza tym wszystkim, co widzimy i czego doświadczamy. Jesteśmy ponad swoją strukturą fizyczną zwaną ciałem, ponad iluzjami tworzonymi na każdy temat poprzez umysł. Jesteśmy też ponad rolami, w których doświadczamy swojego życia.

Ta książka jest kolejnym opracowaniem autorki pomagającym zrozumieć najwyższe stany Świadomości. Autorka koncentruje się na subiektywnych doświadczeniach głębokiej Tożsamości w taki sposób, by Czytelnik znalazł w niej przyjaciela, inspiratora i moc, które wesprą go w indywidualnej drodze poszukiwań.

 

Wiele z poruszanych zagadnień wymyka się jakimkolwiek opisom czy definicjom. Jednak używając słów autorka przeprowadza Czytelnika przez Rzeczywistość i najgłębszą Tożsamość. By zainspirować i zapalić światło w jego przestrzeni na otwartość głębokiego rozpoznania siebie.

 

Ważnym aspektem jest fakt, iż książka została napisana przez osobę żyjącą we współczesnym świecie Zachodu, wolną od dogmatów i przywiązania do jakichkolwiek religii czy filozofii. W treści opracowania jest wiele odnośników do kulturowego postrzegania niektórych aspektów samoświadomości oraz całej zrodzonej kultury duchowości współczesnego człowieka. Może być więc ona interesującą lekturą dla każdego, komu bliskie są aspekty samopoznania.

Wszystko bez wyjątku jest równe sobie z racji samego istnienia. Poczuj to i zanurz się w słowa, które składają się na treści tej książki oraz to, co płynie pomiędzy słowami.

Możesz tutaj zamówić książkę z autografem Autorki.

Wypełnij formularz i zamów swój egzemplarz:

Gdy odrzucamy presję uzyskania odpowiedzi na pytania, gdy uwalniamy się od pojęć i definicji, dogmatów, stajemy się prawdą, do której prowadzić może nas jednocześnie każda definicja, pytanie i treść. Prowadzić nas może każdy i wszystko, co spotkamy na drodze.

 

Ego-umysł dąży do rozpoznania ego-prawdy. jednak to, co przez niego rozpoznane, Prawdą absolutną nie jest. Poznanie tożsamości przez pryzmat umysłu sprowadza się do archetypów, ról, dogmatów. Do fałszywej definicji ja, do różnych postaw myślowych.

 

Urzeczywistniona Jaźń jest całkowitym wyrażeniem Prawdy Absolutnej, a prowadzi nas do niej całkowita subiektywność samopoznania.

Czy chcesz sprawdzić co możesz znaleźć w książce?

Pobierz spis treści:

Masz pytania do Autorki?

Napisz:

O Autorce

Brygida Pietraszek

Wieloletni konsultant holistyczny i pogłębiania własnej samoświadomości. Autorskie techniki pracy opiera na samopoznaniu wewnętrznej prawdy i holistycznym podejściu do człowieka oraz życia.

 

Swoje życie dedykuje podnoszeniu ludzkiej świadomości i poprawie życia w każdej jego płaszczyźnie poprzez osiągnięcie życiowej równowagi.
Nie związana z jakąkolwiek religią.