fbpx
Twoje serce „zna” przyszłość. - Cel Życia
5254
post-template-default,single,single-post,postid-5254,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Twoje serce „zna” przyszłość.

 
Ludzie od zawsze chcieli wiedzieć co się wydarzy, znać przyszłość, niezależnie od statusu, czy stanu posiadania. Korzystają z pomocy wróżek lub jasnowidzów. Chcą, żeby ktoś powiedział do czego doprowadzą określone decyzje, czy wybory. „Co będzie dla mnie najlepsze?” Na to pytanie z pewnością wiele osób chciałoby znać odpowiedź.
Jak bardzo mogłoby to ułatwić życie.
A tymczasem …
Jesteśmy przeważnie zdani na nasz umysł, który zna tylko przeszłość, nieustannie próbuje na tej podstawie przewidzieć przyszłość i nie potrafi zatrzymać się w teraźniejszości. Mimo, że umysł potrafi przetwarzać masę informacji, prowadzić nieustanne wnioskowania oraz analizy, zawsze tkwi w niepewności co do przyszłości i możliwych konsekwencji podejmowanych decyzji.
Tymczasem każdy z nas ma „urządzenie”, które doskonale i za każdym razem potrafi wskazać przyszłość. Jesteśmy w nie „fabrycznie wyposażeni” od urodzenia. Jest nim serce.
Nasze fizyczne serce, to również generator pola elektromagnetycznego oraz ośrodek naszej energii. W przeciwieństwie do umysłu, który funkcjonuje w ograniczonym linearnym przebiegu czasu, serce jest połączone z polem świadomości, które „nie zna” limitów czasu i przestrzeni. Serce, poprzez odczyt informacji z tego pola, może nam pokazać w każdej chwili, co się wydarzy w postrzeganej przez nas perspektywie przyszłości, jakie będą rezultaty decyzji, które właśnie zamierzamy podjąć.
Jeśli chcemy skorzystać z tej „funkcjonalności” naszego serca, musimy wyjść poza umysł i połączyć się z głęboką intuicją, do której dostęp zapewnia nam właśnie serce. Umiejętność osiągania stanu koherencji serca otwiera przed nami taką możliwość.
„Widzenie” przyszłości dzięki naszemu sercu to nie fantazja, ale udokumentowana naukowo ludzka zdolność. Jesteśmy naturalnie wyposażeni we wrażliwą, super inteligentną technologię o ogromnej mocy i możliwościach.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x