fbpx
Twoje życie może być inspirujące! - Cel Życia
349
post-template-default,single,single-post,postid-349,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Twoje życie może być inspirujące!

Być może, jak miliony ludzi na całym świecie, zastanawiasz się dlaczego tutaj jesteś i co możesz zrobić z całym tym czasem, jaki otrzymałeś. Być może pytasz: Co mogę robić przez pozostałą resztę mojego życia? Jakiemu ważnemu celowi chciałbym się poświęcić? W jaką stronę mogę skierować moje przyszłe działania?

Odkrycie tego co chciałbyś robić na co dzień stanowi jedno z największych, a zarazem najbardziej inspirujących zadań jakiego możesz się podjąć.

Kiedy Twój kierunek życia stanie się dla Ciebie jasny, na pewno napotkasz wiele trudności na ścieżce prowadzącej do jego realizacji. Są one wręcz niezbędne, ponieważ pomogą Ci określi to kim jesteś i kim możesz się stać. Pomogą Ci także znaleźć coraz lepsze odpowiedzi na pytanie, które wymieniłem kilka wierszy powyżej.

Życie może być bardzo trudne. Nie jesteś w takim odczuciu osamotniony. Dotyczy ono każdego bez wyjątku. Najbardziej znani ludzie na świecie przechodzili przez to samo co Ty. Robili to po to, by odcisnąć swój ślad w historii, zostawiając po sobie coś znaczącego i inspirującego.

Albert Einstein, geniusz fizyki, miał w szkole poważne problemy z matematyką. Michael Jordan, uznany za najlepszego koszykarza w historii tego sportu, został wyrzucony ze szkolnej drużyny, a mimo to stał się potem legendą.

Co uczyniło tych ludzi wyjątkowymi?

To samo co może pomóc Tobie. Podążali za swoimi marzeniami i najcenniejszymi wartościami, ze wszystkim co mieli i co otrzymali od życia. Oni odkryli w sobie wielkość.

Ty też możesz!

Znajduje się to w głębi Twojego serca. Odpowiedź na to w jaki sposób chciałbyś spędzić dalszą część swojego życia robiąc to co kochasz, w jaki sposób możesz wywrzeć swój wpływ na świat i ludzi. W każdej chwili Twoje doświadczenia kierują Cię w tę stronę, która ujawnia Twój cel i prowadzi Cię ku niemu.

Czy to dostrzegasz?

 

Napisz proszę w komentarzu jaką masz odpowiedź na to pytanie.
Będę wdzięczny za udostępnienie wpisu, niech więcej osób uświadomi to sobie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x