fbpx
Warsztat online W zgodzie ze Sobą - Cel Życia
3910
page-template-default,page,page-id-3910,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599,elementor-page elementor-page-3910

Weź udział w warsztacie online dla mężczyzn:

W zgodzie ze Sobą

świadomy mężczyzna - wyrażający siebie, wolny od presji i oczekiwań

Żyjemy obecnie w czasie chaosu i wielkiej zmienności codziennej rzeczywistości. Może być nam trudno odnaleźć się w tym wszystkim ze sobą samym.

Być mężczyzną. Żyć w każdej chwili w pełni zgody ze sobą.

 

Co znaczy być mężczyzną? Być wolnym od presji stereotypów i społecznych ról?

 

My mężczyźni często tkwimy w rozmaitych stereotypach i społecznych rolach. Staramy się sprostać oczekiwaniom. Rywalizujemy i walczymy. Czasem uciekamy. Czasem boimy się, choć jeszcze bardziej boimy się, by ktoś to zauważył. Maskujemy się.

Nie umiemy się znaleźć na co dzień z samym sobą, żyć z radością, czuć spełnienie., wyrażać siebie w pełni, czuć w sobie harmonię i spokój, nawigować z łatwością po morzu codzienności.

Być i żyć jako świadomy siebie mężczyzna i człowiek.

Jeśli dziś czujesz, że:

 • dopasowujesz się do innych, próbując wywiązać się z przypisanych ról społecznych i zawodowych,
 • gonisz bezskutecznie za sukcesem, który ma przynieść to, czego dziś brakuje,
 • wypalasz się robiąc to, czego nie lubisz, ale masz poczucie, że inaczej się nie da,
 • brakuje ci czasem energii energii, spokoju i jasności co robić.

skorzystaj z praktycznego i inspirującego warsztatu online

Co da Ci udział w warsztacie online:

 1. Uświadomisz sobie jakie role próbujesz wypełniać, co czego i kogo się dopasowujesz i jak to wpływa na to, jak czujesz się sam ze sobą.
 2. Łatwiej będzie Ci być w zgodzie ze sobą, kiedy działasz, dokonujesz wyborów i podejmujesz decyzje.
 3. Poznasz i nauczysz się korzystać z praktycznych narzędzi stworzonych przez Instytut Heart Math, pomagających osiągnąć spokój w głowie i sercu oraz podnieść poziom życiowej energii.
 4. Zaczniesz korzystać z koherencji serca, co sprawi, że będziesz mieć pewność decyzji, przejrzystość myślenia, pobudzisz kreatywność i podniesiesz skuteczność swoich działań.

Twoja inwestycja: 60 zł

Termin warsztatu online:

11.03.2021, godz. 20.00

Zapisy na warsztat kończą się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Podczas warsztatu porozmawiamy bez ocen i pouczania, o tym co może pomóc w funkcjonowaniu na co dzień jako bardziej świadomy mężczyzną.
Podzielę się osobistymi doświadczeniami i z podróży w tym kierunku.
Z refleksją i inspiracją.

Program warsztatu online:

 1. Dopasowywanie się do ról społecznych.
 • rodzina i związki
 • praca zawodowa
 • środowisko

2. Współczesny i świadomy mężczyzna – czyli kto?

 • stereotypy męskości
 • co jeszcze "przeszkadza" nam być sobą?
 • "atrybuty" świadomego mężczyzny

3. Praktyczne narzędzia zapewniające powrót do stanu spokoju, harmonii i wysokiej energii – techniki Heart Math o udokumentowanej naukowo skuteczności.

4. Koherencja serca – cisza w głowie, spokój w sercu, jasność myśli, pewność decyzji.

5. Być w zgodzie ze sobą na co dzień – korzystanie z osobistej, wewnętrznej inteligencji.

6. Pytania i odpowiedzi.

Informacje organizacyjne:

 • Termin warsztatu: 11.03.2021, godz. 20.00.
 • Czas trwania: ok. 1,5 godziny.
 • Link dostępowy zostanie wysłany do 3 dni od zakupu warsztatu.
 • Przed terminem warsztatu zostanie uczestnikom przesłane przypomnienie.
 • Warsztat nie będzie nagrywany i dystrybuowany.
 • Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe z technikami Heart Math ułatwiające samodzielne stosowanie po zakończeniu zajęć online.
 • Faktura VAT na życzenie - proszę podać dane przy rejestracji - wypełnianiu danych do zamówienia w sklepie internetowym na stronie.

Jak koherencja serca pomaga przejść od całkowitego zagubienia w stresie do spokoju, harmonii i radości w relacjach z bliskimi.

Czym jest i jak działa koherencja serca?

Koherencja to termin używany do określenia stanu,  w którym cała nasza wewnętrzna fizjologia (organy i systemy) znajduje się w równowadze i wzajemnej synchronizacji. Jest to kluczowe dla odnowy i utrzymania odpowiedniego poziomu naszej energii.

W stanie koherencji serce, mózg, emocje i system nerwowy, a także systemy hormonalny i immunologiczny, działają w sposób optymalny i skoordynowany.

 

Badania prowadzone przez Instytut Heart Math® pokazują, że koherencja jest bezpośrednio związana z dobrą jakością snu, niskim stanem zmęczenia i wysokim poziomem zdolności mentalnych, fizycznych i energetycznych.

O Heart Math

Heart Math® powstał w 1991 r. w Kalifornii. Organizacja opracowała system skutecznych narzędzi i rozwiązań technologicznych, bazujących na badaniach naukowych, których celem jest rozwój umiejętności tworzenia intuicyjnego połączenia pomiędzy sercem, a mózgiem i nawiązywanie głębokiego kontaktu z innymi ludźmi.

 

Rozwiązania Heart Math® są stosowane przez lekarzy i specjalistów  z branży medycznej, sportowców, policjantów, wojsko, kadrę menedżerską i pracowników wielu korporacji, takich jak min. Shell, Danone, Unilever, ING, Deloitte, McKinsey, SAP, Microsoft, Philips, GE oraz osoby, które chcą funkcjonować w sposób zdrowy, wolny od stresu, wykorzystując pełnię możliwości mentalnych, fizycznych i energetycznych.

O mnie

Nazywam się Robert Trzebiński.

 

Długo szukałem swojej drogi. Wiele lat spędziłem w dużych organizacjach, gdzie zajmowałem się marketingiem, prowadziłem projekty, szkolenia, zarządzałem ludźmi. Sporo się nauczyłem i rozwinąłem swoje kompetencje. W pewnym momencie życie pokierowało mnie w stronę, którą słabo znałem – do własnego wnętrza.

 

Wszystko czego sam doświadczyłem, co poznałem i zastosowałem, dziś wykorzystuję w pracy z drugim człowiekiem. Prowadzę szkolenia, warsztaty i sesje indywidualne. Stosuję autorskie narzędzia i metody pracy w obszarach radzenia sobie ze stresem, emocjami, transformacją przekonań oraz nawyków. Uczę świadomie posługiwać się głęboką intuicją i inteligencją serca. Wykorzystuję naukowo potwierdzone rozwiązania Instytutu Heart Math ®.

 

Swoje życie dedykuję zmianie świadomości oraz poprawie jakości życia ludzi, z którymi pracuję.

Relacje mężczyzn, którzy skorzystali z programów opartych na koherencji serca i technikach Heart Math:

Do tej pory z opracowanych przeze mnie programów wykorzystujących techniki i technologię Heart Math korzystały głównie kobiety. Ten warsztat online jest pierwszą tego rodzaju propozycją skierowaną wyłącznie do mężczyzn.

Krzysztof Nyrek
Krzysztof NyrekManager, Wrocław
Czytaj więcej
Podczas spotkań online z Robertem uzyskałem odpowiedzi na swoje pytania, oraz otrzymałem porcję praktycznej wiedzy i poznałem sposoby jej zastosowania. Robert na spotkaniach proponuje również „zadania domowe” dzięki którym możesz w praktyce stosować to, czego się nauczyłeś z największą korzyścią dla siebie. Zadania te zostały dobrane do moich aktualnych możliwości, tak żebym mógł je wykonać i poczuć efekt pracy nad sobą. Podczas zajęć Robert poprowadził na żywo ćwiczenia z oddychania i koherencji serca, co pomogło mi jeszcze bardziej poczuć stan bezwarunkowej wdzięczności za wszystko. Co ciekawe, pierwszy raz w życiu zrozumiałem o co chodzi ludziom, którzy mówią że można być wdzięcznym za wszystko: za to że się jest, że świeci słońce, że rośnie trawa, że mam dach nad głową, że chleb pachnie i wiele innych rzeczy które są, a na które w ogóle nie zwracałem uwagi. Podsumowując: z całego serca polecam pracę z Robertem, jeśli tylko masz ochotę poczuć bezwarunkową wdzięczność i doświadczyć niespotykanego w dzisiejszych czasach spokoju ducha.”