fbpx
Zestrojenie, czyli wybór rzeczywistości. - Cel Życia
3780
post-template-default,single,single-post,postid-3780,single-format-standard,theme-bridge,bridge-core-2.7.5,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-overridden-elementors-fonts,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-2599

Zestrojenie, czyli wybór rzeczywistości.

 

Kiedy zastanawiamy się nad powodami, w wyniku których staliśmy się uczestnikami i beneficjentami określonych doświadczeń, odpowiedzi na większość takich pytań leżą w naszym aktualnym poziomie energii.
Jeśli na co dzień poddajemy się wpływom intensywnego myślenia, licznym emocjom, jeśli przeżywamy i roztrząsamy sytuacje i wydarzenia dziejące się dookoła, poziom naszej energii z reguły jest niski. Obniżają go stres, przytłoczenie, lęk, złość, bezradność, zamartwianie się i inne tego rodzaju stany psycho-fizyczne. Poziom naszej życiowej energii odpowiada energii rodzajowi dominujących w nas i naszych zachowaniach emocji. Im bardziej i dłużej je przeżywamy, tym większy mają one wpływ na codzienną rzeczywistość. Synchronizujemy się tym samym z rodzajem zdarzeń, rzeczywistości, odpowiadającym wibracjom tej energii.
Nie powinniśmy być potem zdziwieni tym, „skąd się to wzięło” lub dlaczego „właśnie mnie to spotkało”.

Z drugiej strony, kiedy świadomie dbamy o wysoki poziom naszej energii, zestrajamy się z całkowicie innym rodzajem zdarzeń i doświadczeń. To tak, jakbyśmy weszli kilka pięter wyżej i to, co znajduje się na niższych poziomach, stało się już niedostępne. Otworzyło się to, co jest tylko na określonym, wyższym piętrze. Podniesienie poziomu energii jest niezawodnym sposobem na zmianę jakości codzienności, bez względu na to, co dzieje się na zewnątrz nas. Jest to coś, na co mamy bezpośredni i konkretny wpływ. Dokonujemy tym samym w pełni świadomego wyboru.

Istnieje wiele sposobów, by to zrobić, jak np. rozmaite medytacje, czy techniki oddechowe lub relaksacyjne.
Do „narzędzi” o największej mocy należy koherencja serca. Znacząco podnosi ona poziom naszej energii, kiedy wypełnia nas wysoko wibracyjna energia, generowana przez nasze serce. Niejako dodatkowo stan ten zapewnia nam ogrom holistycznych wartości, jak super odporność, super kreatywność, bezpośredni dostęp do podświadomości i głębokiej intuicji, doskonałą efektywność działania, pamięć i koncentrację.
Podniesienie poziomu energii staje się wtedy niejako przyjemnym i przydatnym dodatkiem.
Warto opanować w praktyce umiejętność koherencji serca. Nie są wymagane żadne zdolności, a jedynie otwartość i wola.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x